DOLAR 13,5359-1.9%
EURO 15,2667-2.24%
ALTIN 777,25-1,50
BITCOIN 6913332,38%
Kütahya

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

06:35

İMSAK'A KALAN SÜRE

AVEDA, 2021 YILBAŞI İÇİN 3.1 PHILLIP LIM İLE İŞ BİRLİĞİNİ DUYURDU
25 okunma

AVEDA, 2021 YILBAŞI İÇİN 3.1 PHILLIP LIM İLE İŞ BİRLİĞİNİ DUYURDU

ABONE OL
Kasım 11, 2021 04:20
AVEDA, 2021 YILBAŞI İÇİN 3.1 PHILLIP LIM İLE İŞ BİRLİĞİNİ DUYURDU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aveda, 2021 Holiday Koleksiyonu için dünyaca ünlü moda markası 3.1 Phillip Lim ile iş birliğini duyuruyor. Ortak bir sürdürülebilirlik şuuruna sahip iki markanın özel olarak ürettiği armağan kutusu dizaynlarıyla hoşluğa botanik bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu Aralık ayından itibaren tüm dünyada satışa sunulacak olan Aveda x 3.1 Phillip Lim dizaynına sahip Aveda’nın çok sevilen setleri, botanikten ilham alan grafikler ve tabiattan gelen canlı renklerle ışıldayarak tatil döneminin sevinçli ve beklenmedik tarafını yansıtıyor.

Koleksiyon aracılığıyla uzun devirli bir iş birliği inşa eden Aveda ve 3.1 Phillip Lim, ortak sahip oldukları dünyayı önemseme misyonlarını birlikte pekiştirmek ve kutlamaktan gurur duyuyor. Ortaya çıkan Aveda x 3.1 Phillip Lim Özel Dizaynlı Setleri, armağan etmenin, birlikteliğin ve tabiatın ilham verici büyüsünün ruhunu yansıtıyor.


Aveda’nın Küresel Marka Lideri Barbara De Laere, “Sevgili dostumuz yetenekli Phillip Lim ve takımıyla yılbaşı dönemi için böylesine hoş bir birliktelik yaratmak üzere ortak olmaktan daha memnun olamazdık.” dedi. “Bu tasarım, tabiatın armağanlarına olan ortak takdirimizi somutlaştırıyor. Eserlerimizde kullandığımız güçlü çiçek ve bitki özlerinden markamızın ve koleksiyonlarımızın yaratıcı tabirine kadar yaptığımız her şey için tabiat bizim ilham kaynağımızdır.”

“Bu koleksiyonu geliştirmek, Aveda ile münasebetimizin doğal bir evrimi oldu. Ortak kıymetlerimiz olan gezegeni korumak ve önemsemeyi göz arkası etmeden, hayattaki kolay ritüellere doğal bir hoşluk ve sevinç getirebiliriz. Hareket alanı verildiğinde tabiat ana, kendi doğal döngüleriyle dönüşerek gelişir; biz de bu ruhu sevdiğimiz birine özel olarak düşünülmüş bir armağan verirken süsleyerek kullanmak istedik,” diye ekledi 3.1 Phillip Lim’in Yaratıcı Yöneticisi ve Kurucu Ortağı Phillip Lim.


Aveda x 3.1 Phillip Lim iş birliği, tatil döneminin sevinçli renklerini yansıtan Aveda’nın en çok satılan üç çeşit sonlu sayıda ikram seti ve çarpıcı grafiklere sahip özel tasarım ikram kutusunu içeriyor.

Bu koleksiyondaki sonlu sayıda üretilen armağan kutularında yer alan sanat yapıtı, taze kesilmiş botaniklerin doğal bir tuval olarak kullanıldığı elle boyanmış yapıtlarda; botanik sanatkarı Sophie Parker ile yapılan iş birliği doğrultusunda tasarlandı. Yaratıcı yaklaşımı, her yaprağın organik formunu kullanacak formda ayarlandı ve bitkilerin fırça darbelerini yönlendirmesine müsaade verdi. Bu koleksiyonun çizimleri üzerinde Phillip Lim ile yakın bir formda çalışan Parker’ın ambalajlarında bulunan baskıları oluşturmak için dijital olarak dönüştürüldü.

Aveda x 3.1 Phillip Lim Yılbaşı İkram Setleri Koleksiyonu, Aralık ayından itibaren yetkili Aveda salonlarında satışa sunulacak. Hudutlu sayıda üretilen yılbaşı setleri, Aveda’nın vegan, hayvan dostu ve çok sevilen eserleriyle birlikte satışa sunulacak.

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: