DOLAR 13,72300.39%
EURO 15,53050.01%
ALTIN 780,340,18
BITCOIN 768832-1,55%
Kütahya

AZ BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Bahçeli, İYİ Partili Türkkan’a Hakaret Yağdırdı: ‘Soysuzluktur, Şerefsizliktir’
32 okunma

Bahçeli, İYİ Partili Türkkan’a Hakaret Yağdırdı: ‘Soysuzluktur, Şerefsizliktir’

ABONE OL
Kasım 9, 2021 16:54
Bahçeli, İYİ Partili Türkkan’a Hakaret Yağdırdı: ‘Soysuzluktur, Şerefsizliktir’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MHP önderi Devlet Bahçeli partisinin küme toplantısındaki konuşmasında, ÂLÂ Parti Genel Lideri Akşener’in, Bingöl ziyareti sırasında reaksiyonunu gösteren şehit yakını olduğu belirtilen yurttaşa küfür eden YETERLİ Partili Lütfü Türkkan’a hakaretler yağdırdı. Bahçeli, ‘Açık açık söylüyorum bir şehidimizin bacısına küfür etmek soysuzluktur, şerefsizliktir, düşman dilidir’ dedi.

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, partisinin küme toplantısında konuşuyor.

Bahçeli’nin açıklamasından satır başları şöyle:

‘Bizi biz yapan, bizi bir kültüre, medeniyete bağlayan ne varsa maksat alınmaktadır. Aziz milletimiz, şehitlerimiz, saygıdeğer aileleri haklarını helal etsinler. Bugünlerimizi borçlu olduğumuz kahramanlarımızı, sayın ailelerini göz gerisi etmemiz mümkün değildir. Bunlara hakaret ve küfür bir bakıma şehitlerimize hıyanettir. Açık açık söylüyorum bir şehidimizin bacısına küfür etmek soysuzluktur, şerefsizliktir, düşman lisanıdır. Bu kansızlık, içinde insan sevgisi olan hepimizin yüreğini dağlamıştır.

İP Lideri yaptığını bulacak, ettiğini çekecektir. Allah’tan niyazım ne yaptılarsa birebirini yaşamalarıdır. Bakınız şehidimizin bacısına küfür eden alçağa CHP’den en küçük itiraz gelmedi, gelemedi. CHP Sözcüleri size ne oldu, nereye kaçtınız? Şehit hepimizin şehidi, şehit ailesi hepimizin ailesidir. Bunlarla ilgili gereği kesinlikle yapılmalıdır.’

Kılıçdaroğlu’nun ‘Kandil’ açıklamasını amaç aldı…

‘İyice sıkışan, hareket alanı daralan Kılıçdaroğlu, soluğu bu sefer da Yozgat’ta almıştır, motamot şunları lisana getirmiştir: Kandil denen yuvayı yerle yaksan etmezsem bana da Kılıçdaroğlu demesinler! Güler misiniz, ağlar mısınız… Karga kekliği taklit edeyim derken, kendi yürüyüşünü şaşırırmış. Sayın Kılıçdaroğlu, Kandil’de yuva değil, mağara delikleri vardır, senin karşı çıktığın lakin bizim kabul ettiğimiz tezkere sayesinde teröristlere o deliklerlerde Allah’ın müsaadesi ile yok edeceğiz. Ağzına bir kere olsun PKK’yı al da görelim. Bir defa olun PKK’ya hainsin, katilsin, canisin diyerek seslen de teröre karşı tutumunu öğrenelim. Sanıyorum bilmiyorsun, zira takip etmiyorsun. Teröristler yalnızca Kandil’de bulunmuyor. Ayrıyeten özgürlüğünü istediğin, neden içeride tutulduğunu sorguladığın Demirtaş, Kandil yetiştirmesi, azılı ve kanlı bir teröristtir. Kesin olan şey şudur: Senin legal kabul ettiğin HDP, Kandil’in siyaset ayağı, hıyanet odağıdır. Siyasi ahlakını, vicdanını bir modül da olsa mahpus tutuyorsan bari bunu kabullen, milletin huzuruna çıkarak af ve merhamet dilen.

Diyarbakır başta olmak üzere analar evlatlarını almak için HDP binalarında nöbet tutuyor. Kılıçdaroğlu, şayet mertsen, gözün kesiyorsa HDP’nin yoldaşlarının karşısına dikil de Kandil’i yerle yaksan edeceğini söyle. PKK’yı teröristsin diyebiliyor musun, Demirtaş’a hain diyebiliyor musun? Diyemiyorsan git Kandil’e, gir ağla, çık ağla.’

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: