DOLAR 13,2749-0.44%
EURO 15,0322-0.61%
ALTIN 757,21-0,53
BITCOIN 752138-3,10%
Kütahya

AÇIK

06:32

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bu Liste Diziseverlere Özel: İnternetteki Her Şeyi Silip Süpürenlere Adı ve Değeri Az Bilinen 15 Başarılı Dizi
 • Her Dilden, Her Telden,
 • Sinema
 • Bu Liste Diziseverlere Özel: İnternetteki Her Şeyi Silip Süpürenlere Adı ve Değeri Az Bilinen 15 Başarılı Dizi
24 okunma

Bu Liste Diziseverlere Özel: İnternetteki Her Şeyi Silip Süpürenlere Adı ve Değeri Az Bilinen 15 Başarılı Dizi

ABONE OL
Kasım 7, 2021 10:42
Bu Liste Diziseverlere Özel: İnternetteki Her Şeyi Silip Süpürenlere Adı ve Değeri Az Bilinen 15 Başarılı Dizi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Piyasadaki tüm dizileri izleyip tükettiyseniz ve ‘Ne izlesem?’ diye kara kara düşünüyorsanız bu liste tam size göre! İsmi da pahası de pek bilinmemiş dizilerden size tekliflerimiz var…

Not: Dizi açıklamaları beyazperde.com’dan alınmıştır.

1. Mare of Easttown (2021)

 • IMDb: 8,5/10

Mare of Easttown, Pennsylvania’da yaşanan bir cinayeti mevzu ediyor. Küçük bir kasabada yaşayan dedektif, bir yandan çalkantılı omurundaki meselelerle çaba ederken, bir yandan da kasabada işlenen gizemli bir cinayeti aydınlatmaya çalışır.

2. Unbelievable (2019)

 • IMDb: 8,4/10

Genç bir kız olan Marie, tecavüze uğradığını söyleyerek şikayette bulunur. Ama savının temelsiz olduğu münasebeti ile suçlanır. İki bayan dedektif tecavüze uğradığı konusunda palavra söylemekle suçlanan Marie’nin davasının peşine düşer. Marie hakikaten bir hatalı mu yoksa bir mağdur mudur?

3. Why Women Kill (2019- )

 • IMDb: 8,3/10

Why Women Kill, birbirinden farklı karakterlere ve ömür biçimine sahip üç bayanın kıssasını bahis ediyor. 1960’larda yaşayan bir konut hanımı, 80’lerde yaşayan bir sosyetik ve 2018’de yaşayan bir avukat. Üçünün tek ortak noktası ise evliliklerinde ihanete uğramaları. Dizi bayanın toplum içerisindeki rolünün yıllar içerisinde nasıl değiştiğini gözler önüne seriyor.

4. Time (2021- )

 • IMDb: 8,3/10

Öğretmen olan Mark Hebden, bir kazadan suçsuz bir insanın vefatına neden olur. Vicdan azabı çeken Mark, dört yıl mahpusa mahkum edilir. Bilmediği bir dünyaya adım atan Mark’ın dört duvar ortasında nasıl yaşanacağını öğrenmesi gerekir. Hapishanede gardiyan olarak çalışan Eric Reid ise sorumluğu altındaki insanları korumak için çabalayan bir adamdır. Her gün karşılaştığı birbirinden farklı meselelerin üstesinden gelmeye çalışan Eric, tehlikeli bir mahkumun kendisi ile ilgili öğrendiklerinden sonra güç bir seçim yapmak zorunda kalır.

5. Only Murders in the Building (2021- )

 • IMDb: 8,2/10

Only Murders in the Building, hatayla ilgili bir takıntıyı paylaşan ve kendilerini bir anda bir hatanın içinde bulan üç yabancının kıssasını husus ediyor. Birebir apartmanda yaşayan üç yabancı, apartmanlarında müthiş bir vefat meydana geldiğinde bunun bir cinayet olabileceğinden şüphelenir. Gerçeği ortaya çıkarmaya karar veren üçlü, araştırma yapmaya başlar ve bunu belgelemek için bir podcast kaydeder. Üç yabancı olayı araştırırken, binanın yıllar öncesine uzanan karmaşık sırlarını ortaya çıkarırlar.

6. Fauda (2015- )

 • IMDb: 8,2/10

İsrail casusu olan Doron Kavillio, bir Hamas önderinin peşindedir. Misyonunu tamamlayıp Abu Ahmad’ı öldüren Doron, işinden ayrılarak kendisi için yeni bir hayata başlar. Fakat eski işvereni beklenmeyen bir anda Doron ile irtibata geçmesi, Doron’ın uzaklaşmak istediği eski hayatına geri dönmesine neden olur. Abu Ahmad’ın aslında ölmediğini öğrenen Doron, yarım kalan işini bu defa tamamlayabilmek için eski işine geri döner.

7. Trying (2020-2022)

 • IMDb: 7,8/10

Sıkıntılı arkadaşlıkları, makus aile bağlantıları ve bir o kadar da kaotik ömürleri ise evlat edinme sürecinde önlerine pürüz olarak çıkar. Başrollerinde Rafe Spall ve Esther Smith bulunan Trying, bebek sahibi olamayan bir çiftin evlat edinme macerasını ekranlara getiriyor.

8. See (2019- )

 • IMDb: 7,7/10

See, günümüzden uzak bir gelecekte geçiyor. Dizide görme yetisini yitiren insanlığın hayatta kalmak için yeni yollar aramasını husus ediniyor. Ne var ki yeni hayata gelen ikiz bebeklerin görme yetisiyle doğması işleri karıştırıyor.

9. Your Honor (2020-2021)

 • IMDb: 7,6/10

Yıllar uzunluğu adaleti sağlamak için çalışan adam, oğlunun bir suça karışmasının akabinde, onu koruyabilmek için kendisini sıkıntı bir duruma sokar.

10. Hanna (2019-2021)

 • IMDb: 7,5/10

16 yaşında zeki ve meraklı bir çocuk olan Hanna, babası Erik’e ziyadesiyle bağlıdır. Hanna, kuzey Finlandiya’nn balta girmemiş ormanlarında, itidalli bir mevt makinesi, bir suikastçı olarak yetiştirilmiştir. Eski bir CIA casusu olan babası ona avlanmayı, kendini savunma sanatını öğretmiş, rastgele bir okula göndermeden konutta eğitmiştir. Babası sayesinde yaşıtlarından büsbütün farklı yetişen ve ergenlik çağındaki hiçbir çocuğa benzemeyen Hanna artık öğreticisi tarafından birinci suikastını gerçekleştirmek için Avrupa’ya yollanır. Yol boyunca maksadına kitlenmiş bir biçimde, usta bir katil üzere soğukkanlılıkla hareket eden Hanna, dışarıdaki dünyanın kendisi ve ailesi için yaptığı planlardan habersizdir. Başına gelen çeşitli olaylar sonucunda maksadına yaklaştıkça varoluşuna dair sorularla boğuşmaya başlar. Erik kızının artık geri döndürülemez bir yola girdiğini fark eder.

11. Foundation (2021- )

 • IMDb: 7,3/10

On milyonlarca gezegeni kapsayan bir galaktik imparatorluğun çöküşünü husus alan Foundation; psiko-tarih biliminin yaratıcısı olan Hari Seldon karakterini merkeze alıyor. İmparatorluğun asırlarca sürecek bir savaş ve cehalete yaklaştığını fark eden Seldon, yeni bir imparatorluğun kuruluşuna kadar olan vaktin en aza indirilmesi için, seriye ismini veren vakfın kurulmasına ön ayak oluyor.

12. The Chair (2021- )

 • IMDb: 7,2/10

The Chair, itibarlı Pembroke Üniversitesi’ne İngilizce Kısım Lideri olarak atanan Dr. Ji-Yoon Kim’in öyküsünü husus ediyor. Bu kısma gelen birinci bayan olan Ji-Yoon Kim, bu süreçte bir dizi zorlukla karşılaşır.

13. The Mosquito Coast (2021- )

 • IMDb: 7,0/10

Mosquito Coast, ütopik bir toplum yaratmaya çalışan bir adamın öyküsünü husus ediyor. İdealist bir adam olan Allie Fox, ABD hükümetinden kaçmak zorunda kalınca ailesiyle birlikte soluğu Latin Amerika’da alır. Allie, geldiği bu yerde ütopik bir toplum yaratmayı maksatlar. Bunun için çabalayan Allie, farkında olmadan ailesini büyük bir tehlikenin içine sürükler.

14. The Spanish Princess (2019-2020)

 • IMDb: 6,9/10

Şimdi küçük bir çocukken ileride İngiltere kraliyet ailesine katılacağı katılaşan Catherine, artık Wales Prensesidir. Ne var ki kocası Prens Arthur’un beklenmedik mevti onu tahtından edecektir. Fakat bu her şeyin sonu değil, tam bilakis başlangıcı olacaktır. Catherine’nin, kocasıyla ortalarında hiçbir şey yaşanmadığını argüman etmesi işleri karıştırır. Catherine ile ileride kral olacak Prens Harry’nin yakınlaşması an sorunudur.

15. Two Weeks to Live (2020- )

 • IMDb: 6,7/10

‘Two Weeks to Live’ babasını kaybettikten sonra annesiyle birlikte kırsal bir bölgeye taşınan ve burada beklenmedik bir biçimde büyük bir belanın ortasında kalan Kim’in maceralarını işliyor.

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: