Çöp Adam Savaşları Geçmişin Mirası apk indir 2021**

TELEGRAM
4.6/5 Oylar: 2,221,245
Geliştirici
Çöp Adam

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Çöp Adam, Savaşları Geçmişin Mirası, apk indir, 2021**,

Tüm zamanların en popüler ve en yüksek puan alan web oyunlarından biri artık mobile geldi!

En büyük, en eğlenceli, zorlu ve bağımlılık yapan çöp adam oyunlarından biri olan Çöp Adam Savaşları oyununu oynayın. Ordunuzu dizilişler halinde kontrol edebilir veya

her birimi oynayabilirsiniz; her çöp adam üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız. Birimler inşa edin; altın çıkarın; Kılıç Ustası, Mızrakçı, Okçu, Büyücü ve hatta Dev’i oynamayı öğrenin.

Düşmanın anıtını yok edin ve tüm Bölgeleri ele geçirin!

Kılıç Ustası, Mızrakçı, Okçu, Büyücü

Yeni Özellikler:
● Görev Modu: Her Cuma yeni seviyeler kullanıma açılır! – Düzeni korumak kolay olmayacak.
● Birçok ödül içeren Destan tarzı harita

● Normal, Zor ve İmkansız olmak üzere her zorluk seviyesi için Taçların kilidini açın!
● Çok sayıda yeni oyun türü sizi bekliyor: Güneş batmadan önce kazan, Üçlü barikatlı altın, Ölümüne Savaş, Anıta Doğru, Mini Bosslar ve çok daha fazlası!

● Oklar artık tüm birimlere saplanıyor, ayrıca yeni geliştirilmiş kan efektleri ve hasar animasyonları geldi.
● İyileştirilmiş birim dizilişleri ve Amansız Okçuların yay nişangahı.

Ana Özellikler:
● Klasik Sefer – Nizam İmparatorluğunun Doğuşu. Şimdi 6 bonus seviye ile.
● Sonsuz Ölüm zombi hayatta kalma modu! Kaç gece dayanabileceksin?

● Turnuva modu! “Inamorta Tacı” ödülünü kazanmak için düzinelerce Yapay Zeka yarışmacıya karşı savaş!
● Artık tüm karakterler için görünümler var! Her biri özel benzersiz avantaja sahip, güçlü silahların ve zırhların kilidini açın!

Inamorta adlı bir dünyadasın, etrafın kendilerini kavimlerinin teknolojisini geliştirmeye adamış ve hakimiyet için savaşan vahşi kavimlerce kuşatılmış.

APK indir  Age of History II apk indir 2021**

Her kavim, savunma ve saldırı için kendi benzersiz tarzını geliştirmiş. Eşsiz ustalıklarına tapacak kadar gurur duyuyorlar, silahlarını dine çevirmişler.

Her kavim kendi yaşam tarzının tek yol olduğuna inanıyor ve liderlerinin ilahi müdahale olarak isimlendirdiği yöntemle…

yani SAVAŞ yoluyla inançlarını diğer kavimlere kabul ettirmeye adanmışlar.

Diğer kavimler “Amansız Okçular”, “Kılıç Ustaları”, “Ölüm Büyücüleri” ve “Keskin Mızraklılar” olarak biliniyor.

Sen “Nizam” denen kavmin liderisin; yolunuz barış ve bilgi yolu; halkın diğerleri gibi silahlarına tapmıyor. Bu sizi çevredeki kavimler için bir hedef yapıyor.

Kazanmanın tek yolu ilk saldıran olmak ve seferler boyunca her kavmin teknolojilerini ele geçirmek.

Video

Görüntüler

4 yorum "Çöp Adam Savaşları Geçmişin Mirası apk indir 2021**"

 1. kerem Pekmezci diyorki:

  Görev Modu: Her Cuma yeni seviyeler kullanıma açılır! – Düzeni korumak kolay olmayacak. ● Birçok ödül içeren Destan tarzı harita ● Normal, Zor ve İmkansız olmak üzere her zorluk seviyesi için Taçların kilidini açın! ● Çok sayıda yeni oyun türü sizi bekliyor: Güneş batmadan önce kazan, Üçlü barikatlı altın, Ölümüne Savaş, Anıta Doğru, Mini Bosslar ve çok daha fazlası! ● Oklar artık tüm birimlere saplanıyor, ayrıca yeni geliştirilmiş kan efektleri ve hasar animasyonları geldi.

 2. Yunus Emre Yalçın diyorki:

  Bu oyunu çok önceden oynamıştım. şimdi tekrar oynamak istiyorum. Oyun tek kelimeyle mükemmel. Bu oyuna zor diyenler cidden nasıl oynuyorlar? o kadar zor değil ancak en zor modda biraz zorlayabilir, büyü kullanmadan geçilmiyor. Adı üstünde “çılgın” zorluk. Hikaye zaten oyunu diğerlerinden ayıran özellik. Muhteşem herkese tavsiye ederim.

 3. Tuna Güluçar diyorki:

  Çok güzel bir oyun tavsiye ederim. Son güncellemeyle daha güzel oldu ama tek sıkıntısı var oda online olmaması. Olursa rekor kirar benden söylemesi.Yuklemeyen pişman olur NET.(Random) bu deil ne kadar ha bu deil ne demek olduğunu söyledi ama bu sefer çok fazla şey 10 tane falandır ama ben yine geldi kralsın ne demek öğrenin ne kadar ha bir de bilmiyordum ilk aldığımda bu kadar bb krem ya da karısı ve çocukları ve gençleri de destekliyor mu yoksa ne kadar çok fazla 1-2 tane daha iyi olur onun iç

 4. Halit diyorki:

  Mükemmel bir oyun gerçekten çok güzel bir oyun tek istediğim şey lütfen karakterleri ve savaşları artırın teşekkür ederim. (An awesome game it’s very beautiful there is one thing I want please maka more characters and more wars thank you. (Random)hshhsjsjsjakahsjshdjahsgdbxjvdjdhdbdndbdbdjsvehffghevthsjdjdjdbsjdhdjdidjjdhdhshdbdjsbdheheoshbdbdjshsveksjsoaigsvdhdhdbdvsbjsgdbsjsgbdjdvdndvdbsbvdjdvdbdbdbdhgcgjsvdhdhgsvdkakspsjebdjsbkdbsjsjdh

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları