DOLAR 8,65801.42%
EURO 10,17950.81%
ALTIN 487,651,55
BITCOIN 410791-1,04%
Muğla
31°

AÇIK

05:16

İMSAK'A KALAN SÜRE

X
Damadın Kaynanasına Gönderdiği Aşk Bildirileri Ortaya Çıktı: ‘Sana Meczuplar Üzere Aşığım’
4 okunma

Damadın Kaynanasına Gönderdiği Aşk Bildirileri Ortaya Çıktı: ‘Sana Meczuplar Üzere Aşığım’

ABONE OL
Eylül 15, 2021 11:00
Damadın Kaynanasına Gönderdiği Aşk Bildirileri Ortaya Çıktı: ‘Sana Meczuplar Üzere Aşığım’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eşinin, annesine âşık olduğunu öğrenen genç bayan, annesine eşi tarafından atılan aşk iletilerini görünce hudut krizi geçirdi. 6 yıllık evliliği boyunca kocasının annesine duyduğu aşkı itiraf etmesi sonrası büyük bir hayal kırıklığı yaşayan mağdur eş, Aile Mahkemesine başvurarak boşanma davası açtı. Genç bayan ‘’Kocam anneme ilan-ı aşk etti. Bizi boşayın’’ dedi.

iasbh.tmgrup.com.tr

Sabah’tan Deniz Yusufoğlu’nun haberine nazaran, İstanbul’da akıllara sakinlik veren bir boşanma hikâyesi yaşanıyor. Eşinin annesine âşık olan genç adam, hislerine yenik düşüp aşkını itiraf etti. Kaynana ise damadından gelen ilan-ı aşk sonrası bu aşkın imkânsız olduğunu damadına anlatmaya çalışsa da başarılı olamadı. İstanbul’da yaşayan 28 yaşındaki bahtsız genç kız N. K. ve 32 yaşındaki K. K. çifti 2015 yılında hayatlarını birleştirdi.

Çiftin bu evliliklerinden bir çocuğu oldu. Teze nazaran geçtiğimiz aylarda çift ortasında geçimsizlik başladı. Genç adam, eşi ve çocuğu ile ilgilenmiyor, eş görevini yerine getirmiyordu. Aldatıldığından şüphelenen bayan, eşi ile irtibat kurmak istediğinde ise olumsuz bir reaksiyon ile karşılaşıyordu. Ne yapacağını bilemeyen mağdur bayan aylarca ilgiyi bu biçimde sürdürmek zorunda kaldı.

“Kocan bana aşık boşan bu adamdan”

trthaberstatic.cdn.wp.trt.com.tr

Oğlu sebebiyle aylarca evliliğini sürdürmeye çalışan çaresiz bayan, annesinden yardım istedi. Ama duydukları karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşayan bayan hayatının şokuyla baş başa kaldı. Yeniden teze nazaran 55 yaşındaki anne R.T. kızı N. K.’ya damadının kendisine attığı ilanı aşk iletilerinden bahsetti. Duydukları sonrası hudut krizi geçiren mağdur bayan, ”Sana aşığım. Kızınla evliyim fakat aklım, fikirim, yüreğim seninle” kelamlarını barındıran yüzlerce iletisi okudu. Okudukları karşısında büsbütün yıkılan N. K., eşiyle yüzleşmek istediğinde ise fiziki ve ruhsal darba maruz kaldı. Ne yapacağını bilemeyen bayan İstanbul Aile Mahkemesine başvurarak boşanma davası açtı.

“Anneme aşık bir adam kocam olamaz”

Genç bayan boşanma dilekçesinde; 6 yıllık eşinin annesine attığı aşk bildirileri sonrası büyük bir şok yaşadığını, eşinin evlendikten kısa bir mühlet sonra kendisini aldattığından şüphelendiğini ama annesinin iletileri gösterene kadar bu duruma inanmadığını anlattı.

Eşinin annesine duyduğu büyük aşkı itiraf etmesi akabinde uğradığı ruhsal zararın tarifsiz olduğunu tabir eden genç bayan ”Bu evlilikte eşimin kayınvalidesine duyduğu aşk nedeniyle meydana gelen zararın tümünün tek sorumlusu boşanmak istediğim K. K.’dir. Maddi manevi oluşan tüm ziyanda tam kusurlu olan oğlumun babasının iştirak nafakası ile 100 bin liralık tazminat ödemesi gerekmektedir. K.K.’nin ağır kusurlu hareket ve davranışlar sergileyerek zati yerine getirmediği eş sorumlulukları sebebiyle tazminatın ödenmesini ve boşanmamızı talep ediyorum. Anneme âşık olan bir adamla evlilik birliği sürdürmem imkânsız bir hal aldı” tabirlerini kullandı. Dava evrakına eşi Kemal K.’nin annesi R.T.’e attığı aşk iletilerini kanıt olarak sunan N. K.’nin açtığı boşanma davası sürüyor

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: