DOLAR 18,4774 -0.01%
EURO 17,8765 0.74%
ALTIN 971,840,94
BITCOIN 3741148,30%
İzmir
21°

PARÇALI BULUTLU

13:01

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

X
Deniz Seki, Hüsnü Şenlendirici ve Nazire Şenlendirici Aşk Üçgeni Hakkında Hiç Duymadığınız Bomba Üzere Ayrıntılar
  • Her Dilden, Her Telden,
  • Gündem
  • Deniz Seki, Hüsnü Şenlendirici ve Nazire Şenlendirici Aşk Üçgeni Hakkında Hiç Duymadığınız Bomba Üzere Ayrıntılar
810 okunma

Deniz Seki, Hüsnü Şenlendirici ve Nazire Şenlendirici Aşk Üçgeni Hakkında Hiç Duymadığınız Bomba Üzere Ayrıntılar

ABONE OL
Ağustos 26, 2021 20:17
Deniz Seki, Hüsnü Şenlendirici ve Nazire Şenlendirici Aşk Üçgeni Hakkında Hiç Duymadığınız Bomba Üzere Ayrıntılar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Deniz Seki’yi hepiniz tanıyorsunuzdur. Kendisi Türk müzik sanayisinin en kıymetli bayan müzikçilerinden biri. Bir devirler ismi ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici ile anılan Seki oldukça güç günler yaşamış ve bazılarına nazaran de Hüsnü Şenlendirici’nin eşi olan Nazire Şenlendirici’ye güç günler yaşatmıştı. Pekala bu olayın perde gerisinde neler yaşandı? Tüm gerçekler için buyrun içeriğe…

Olayları daha uygun anlayabilmeniz ismine her şeye en başından başlayalım. 90’lı yılların sonuna gidelim. Okan Bayülgen’in ismi Cansu Dere ile anılmaya başlamıştı.

Alışılmış o periyotlar Dere podyumların en hoş bayanlarından biriydi. Gerçi kendisi hala o denli. Pekala bahsin Deniz Seki’yle alakası mı ne? Çabucak anlatalım…

Bayülgen ve Dere birliktelerken, Okan Beyefendi ve Deniz Seki birlikte görüntülenmiş ve bu halde de ihanet tezleri tescillenmişti.

Alışılmış o periyotlar Deniz Seki yeni yeni ünlenmeye başlamıştı. Kendisi Okan Bayülgen’e gönlünü kötü kaptırmıştı.

Fakat Dere ilgisini sonlandırmamış ve gazetecilere ‘Okan’la farklı bir boyutta yaşıyoruz’ diye başlayan bir demeç vermişti:

“Biz Okan’la farklı bir boyutta yaşıyoruz. Ayrıldığımız söylenen periyotta bile birbirimizden kopamadık. ‘Aldatılan kadın’ pozisyonuna düştüğüm halde alakamı tam manasıyla noktalayamadım. Şu anda da ilgimiz devam ediyor. Güya birinci günkü üzere. Ona karşı aşkım asla bitmedi.”

Bayülgen ise Seki ile yaşadıklarını inkar etmiş ve ortada asla bir aldatma durumu olmadığını anlatmıştı magazin muhabirlerine.

Olağan Dere’nin bu kararı pek de uzun sürmedi. Okan Bayülgen’le yollarını ayırma kararı alarak “Okan, ‘Deniz’le birlikte değiliz’ diyor ancak hiç inandırıcı değil. Benimle Okan’ın olayı bitmiştir. Onlara helal olsun, ne diyeyim, layıklarını bulmuşlar” demişti.

Tüm bunların üstüne Seki yıllar sonra bir açıklama yapmış ve kalbinin ne kadar kırıldığını anlatmıştı bizlere:

“Madem beşerler Okan’ın gelgitleri yüzünden bu meraka sahip oldular, gitsinler ona sorsunlar. İki kişiyi bir ortada yönetim etmiş mi, git gel yaşamış mı, onunla yemeğe çıkıp geceleyin bana gelip beni çok sevdiğini söylemiş mi?”

Şimdiii gelelim asıl mevzumuza. Kırık kalbiyle şöhretin şimdi daha çok başlarında olan Deniz Seki ve ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici bağına.

O devirler Hüsnü Beyefendi Nazire Şenlendirici ile evliydi. Hatta kendisinin Nazire Hanımdan çocuğu da vardı.

Lakin ünlü klarnetçi Seki’ye karısından boşanacağını ve kendisi ile evleneceğini söylüyordu. En azından kulislerde konuşulanlar daima bu taraftaydı, işin aslını bilemeyiz tabii…

Lakin Şenlendirici asla karısıyla boşanmadı bunu da belirtelim.

Artık boşanmadı diyince yanlış anlamayın Seki ile de ayrılmadılar. Bağlantıları devam etti epey bir müddet. Pekala neler yaşandı bu süreçte? Çabucak onu da anlatalım.

Nazire Hanım günaşırı basına verdiği demeçlerle gündemin merkezine oturuyordu.

Kimi vakit ekran karşısında Şenlendirici’ye ‘Çocuğumuz hasta, paramız yok, meskenine dön’ diye yakarıyor, kimi vakit da ‘Kocam benimle birlikte, çok mutlu’ formunda açıklamalar yapıyordu.

“Mal meydanda. İhanet hoşluğa bakan bir şey olsaydı… Bir Deniz Seki’ye bakın bir de bana. Birbirimizden hiçbir eksikliğimiz, fazlamız yok.”

”Yuvamı yıktı, onu metres yapacağım. Hüsnü’den asla boşanmayacağım. Allah onun belasını verecek, ben de izleyeceğim.”

Hatta kameralara yüzüğünü bile göstermişti Nazire hanım.

Tüm bunlar yaşanırken Seki yaşadığı durumu müziklerinde, kliplerinde açık açık olmasa da bizlere anlatmaya çalışıyordu.

Örneğin;

“Zor olanı seviyor insan her defa/ Gerçeği bende geçersizi lisanda gizli/ Kalbe yenik düşen aşk kelimesinin/ Üzüleni ben üzeniyse kalpte gizli”

“Biliyorum kolay değil/ Hayat buysa gerçek nedir/ Ağlamaya alıştırdın / Mevt bize masal gelir”

“Dünyada inanmazdım biteceğine /Beni bu türlü bırakıp gideceğine / Müziklerin günahı yok/ Acıtan sensin içini /Hangimiz istedi söyle bu adaletsiz seçimi”

Ruh hali yaşadıkları şeyler yüzünden güzelce berbata giden Seki, tüm Türkiye’nin de bildiği üzere uyuşturucu unsur satmak kabahatinden mahpusa girdi.

Seki’nin yakın arkadaşları Deniz Seki’nin bu alışkanlığa da Hüsnü Şenlendirici’nin teşvikiyle başladığını argüman ettiler.

Tüm bunların üstüne Şenlendirici, Seki’yi terk etti ve eşiyle bizlere memnunluk pozları vermeye başladı.

Sizce bu olayda kim haklı? Buyrun yorumlara!

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: