DOLAR 8,65801.42%
EURO 10,17950.81%
ALTIN 487,651,55
BITCOIN 410111-1,68%
Muğla
31°

AÇIK

05:16

İMSAK'A KALAN SÜRE

X
DÜNYACA ÜNLÜ ŞAMAN TERAPİST DR. ALBERTO VILLOLDO, SIX SENSES KAPLANKAYA’DA
6 okunma

DÜNYACA ÜNLÜ ŞAMAN TERAPİST DR. ALBERTO VILLOLDO, SIX SENSES KAPLANKAYA’DA

ABONE OL
Eylül 15, 2021 11:24
DÜNYACA ÜNLÜ ŞAMAN TERAPİST DR. ALBERTO VILLOLDO, SIX SENSES KAPLANKAYA’DA
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Six Senses Kaplankaya, Dünyaca ünlü şaman müellif Dr. Alberto Villoldo tarafından hazırlanan Grow A New Body programıyla sağlıklı ve keyifli yaş almanın anahtarını sunuyor. Her biri bir hafta süren programlarda özel beslenme programları, güç seansları, zihin ve bedensel güzelleşme terapileri ışığında moleküler düzeyde yenilenme hedefleniyor.

Six Senses Kaplankaya, ruhsal ve fizikî güzelleşmeyi bir bütün olarak ele aldığı holistik Wellness ideolojisi ışığında, alanında dünya çapında ünlü uzmanları ve yepisyeni terapileri konuklarıyla buluşturmaya devam ediyor. Her biri bir hafta sürecek programlarla 27 Eylül- 24 Ekim tarihleri ortasında ( 27 Eylül- 3 Ekim, 4-10 Ekim, 18-24 Ekim) Six Senses Kaplankaya konukları ile buluşacak olan Dünyaca ünlü şaman ve terapist Dr. Alberto Villoldo’nun deneyimleri ışığında hazırlanan Grow a New Body programı yepisyeni ve sağlıklı bir hayatın birinci adımlarını sunuyor.


Dr. Alberto Villoldo, medikal antropolojist, öğretmen ve dünyanın en saygın şaman güç merkezlerinden Four Winds Society’nin kurucusu kimliklerinin yanısıra çok okunan kitapları ile küresel çapta tanınan bir uzman olarak dikkat çekiyor. Six Senses Kaplankaya’da konukları ile buluşacak olan Dr. Alberto Villoldo, ruhsal ve fizikî düzgünlük halinin yanısıra görünmeyen hudutlar olarak nitelendirilen güç akışları, hücrelerin yenilenme ve tamirat yeteneğini harekete geçiren uygulamalar, detoks stratejileri, beslinlerin gücü üzere hususlara odaklanarak moleküler düzeyde düzgünleşme çalışmalarını konuklarla paylaşıyor.

Grow a New Body programı dahilinde; özel beslenme programı, wellness izleme, şaman ve güç seansları,oksijen düzeyi eğitimi , mitokondriyal stimülasyon ve tamirat LED uygulamaları, Vitamin ve mineral destekleri, Antioksidan ve glutatyonlar ve SPA uygulamaları ile fark yaratıyor. Dr. Alberto Villoldo tarafından verilen özel eğitimlerle kalıcı hale getirilen sağlıklı ve keyifli yaş alma programında yogai meditasyon ve yürüyüşlerle ruhsal ve bedensel güzelleşme her safhasıyla ele alınıyor.

Dr. Villoldo her biri bir hafta sürecek programlarla, 27 Eylül- 24 Ekim tarihleri ortasında zihnini ve vücudunu yenilemek isteyen konukları bekliyor.

Six Senses Kaplankaya, Türkiye’de bir birinci olan Holistic Anti-Aging, Weight Management, Detox, Fitness üzere wellness programlarına ek olarak BODPOD beden kompozisyonu tahlili, Wellness Screening iç oranlarınızı, kalp ritminizi ve hormonların sevyesini ölçebilen uygulamalarıyla Türkiye’nin ve Avrupa’nın en gelişmiş SPA’sı olma özelliği taşıyor. Yoga, Fit, Uyku programları, Kilo Denetimi, Detox ve Mind Detox, Boost Immunity, Mind Your Brain, Love Your Heart, Muscle Recovery ve Back Pain Relive üzere programlara ek olarak; Watsu, Dreamcatcher, Emotional Detox üzere bütünsel terapileri Six Senses Kaplankaya’nın 10 bin metrekarelik alana şurası 38 farklı terapi odasında deneyimleme talihine sahip oluyor.


Kendinizi Six Senses Kaplankaya’nın huzurlu atmosferinin doğallığına bırakın.

InHouse Uzmanlar

Dorelal Singh
Muayad Najemeddin
Banu Alagöz
Narin Deniz Erkan
Ali Maosai
Aşan Kanarya

Konuk Uzmanlar
Hannes Wallin ( Tüm sezon)
Ana Mattos ( 1 Eylül- 30 Eylül)
Dr. Alberto Villoldo (27 Eylül- 3 Ekim, 4-10 Ekim, 13-19 Ekim)

Six Senses Kaplankaya’daki açılış devri fırsatlarından yararlanmak için e-posta ile reservations-kaplankaya@sixsenses.com adresinden yahut 0 (252) 511 00 51 numaralı telefondan bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak mümkün. Daha fazla bilgi için www.sixsenses.com/resorts/kaplankaya/destination adresini ziyaret edebilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: