DOLAR 18,4796 0%
EURO 17,8124 0.4%
ALTIN 971,870,94
BITCOIN 3723214,89%
İzmir
20°

PARÇALI AZ BULUTLU

13:01

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

X
Eltilerin Savaşı: Buse Varol’un Eşi Alişan’ın Ailesiyle Yaşadığı İddia Edilen Sorunları Mercek Altına Alıyoruz
  • Her Dilden, Her Telden,
  • Gündem
  • Eltilerin Savaşı: Buse Varol’un Eşi Alişan’ın Ailesiyle Yaşadığı İddia Edilen Sorunları Mercek Altına Alıyoruz
49 okunma

Eltilerin Savaşı: Buse Varol’un Eşi Alişan’ın Ailesiyle Yaşadığı İddia Edilen Sorunları Mercek Altına Alıyoruz

ABONE OL
Mayıs 28, 2022 07:00
Eltilerin Savaşı: Buse Varol’un Eşi Alişan’ın Ailesiyle Yaşadığı İddia Edilen Sorunları Mercek Altına Alıyoruz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alişan, Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile yaşadığı bağdan sonra aşka küsmüştü ta ki Buse Varol’u tanıyana kadar. Dostlar Mahallesi isimli dizide tanışan ikili, 6 Mayıs 2018 tarihinde dünya konutuna girdi. Kusursuz evlilikleri olan çift, aşklarını çocuklarıyla taçlandırdı. 1 kız 1 erkek çocuğu olan ikili ortasında son periyotta sular durulmaz hâle geldi. Buse Varol’un Alişan’ın ailesi ile yaşadığı meseleler, boşanmalarına varan tezlere neden oldu. İşte, soğuk savaşın tüm detayları!

Her şey Selçuk Tektaş’ın vefatı ile başladı.

Ünlü türkücü Alişan, 21 Temmuz 2021’de kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs hastalığı sebebiyle kaybetti. Alişan’ın sevenleri onun acısına ortak olmuş ve aile son derece yıpranmıştı. Alişan, hem yengesine hem kardeşinin çocuklarına verdiği takviyeyle kamuoyunun takdirini toplamıştı. Selçuk Tektaş’ın çocuklarına âdeta babalık yapan Alişan’ın en büyük destekçisi, eşi Buse Varol olmuştu.

Doğum gününde başlayan gerginlik.

Alişan’ın ailesi ile Buse Varol’un ortası ikilinin kızlarının doğum gününden itibaren açılmaya başladı. Kızları Eliz’in doğum gününü farklı ayrı kutlayan ikili, magazin basınında ayrıldıklarına yönelik haberlerin çıkmasına neden oldu. Magazin muhabirlerinin yönelttiği sorulara ortalarında sorun olduğuna yönelik açıklamalar yapan çift, münasebetlerinin üzerinde kara bulutların dolaştığını itiraf etti. Tekrar de boşanma haberlerini her ikisi de kesin bir formda yalanladı.

Eliz’in doğum gününü başka ayrı kutladılar.

Söylentilere nazaran Alişan, kızının doğum günü pastasında kardeşi Selçuk Tektaş’ın fotoğrafının olmasını istemiş. Eşi Buse Varol, bu duruma karşı çıkarak aile içinde kutladıkları partide bu türlü pasta yapılmayacağını belirtmiş. Yaşanan krizin akabinde merhum Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş, kızları ve Alişan’ın annesi, Eliz’in otelde yapılan doğum günü aktifliğine katılmamış. Bunun üzerine ikilinin ortasındaki uçurum gittikçe açılmış ve ayrılmanın eşiğine gelmişler. Bu olaydan kısa müddet sonra görüntülenen Buse Varol’un alyansının olmaması da dikkatlerden kaçmamış. ‘Bir açıklama yapmak gerekiyorsa Alişan ile açıklama yaparız.’ diyen Varol, ayrılık argümanları ile ilgili rastgele bir şey söylememiş.

Oğulları Burak’ın doğum gününde ikili memnunluk pozları verdi.

Kızları Eliz’in doğum gününü farklı kutlayan ikili, oğulları Burak’ın doğum gününde birlikte memnunluk pozları verdi. Buna karşın Buse Varol, akşam saatlerinde imalı bir paylaşım yaptı. Paylaşımında oğlunu kastederek ‘Senden diğer kimseye gereksinimim yok.’ diyen Buse Varol, bu kelamları ile Alişan’a gönderme yaptığını düşündürttü. İmalı paylaşımını kısa müddet içerisinde sildikten sonra yaptığı paylaşımı revize eden Varol, yeni paylaşımında evlatları sayesinde anne olduğunu belirterek hem kızına hem oğluna olan sevgisini lisana getirdi.

Çift, ortalarındaki buzları eritmek için Budapeşte’ye tatile gitti.

İkili, ortalarındaki buzları eritmek için Kasım ayının başlarında Budapeşte’ye tatile gitti. Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar ilgilerinde ve bilhassa geniş aile içinde tansiyonun dozu düşmedi.

Buse Varol eltisi Merve Tektaş’ı sildi.

Alişan, kardeşinin vefatının akabinde iki yeğenine kol kanat gerdi. Yeğenleri Ceylan ve Eyşan’a daima takviye olan Alişan, yengesi Merve Tektaş’ı da yalnız bırakmadı. Alişan ‘Artık 4 çocuğum var.’ açıklamasını yaptıktan sonra Buse Varol’un bu durumdan rahatsız olduğu argüman edildi. Tezlere nazaran ikilinin evliliğindeki meselelerin patlak verme nedeni, Alişan’ın yengesi Merve Tektaş ve eşi Buse Varol’un ortasında kalması.

Buse Varol’un “Biraz da ailenle ilgilen.” dediği argüman edildi.

Alişan’ın yaptığı açıklamanın akabinde Buse Varol’un Alişan’dan biraz da kendi ailesiyle ilgilenmesini istediği tez edildi. Bu kelamı duyup bir oldukça içerleyen Merve Tektaş, Instagram hesabından eltisi Buse Varol’u takipten çıktı. Merve Tektaş’ın bu atağına Buse Varol’dan karşılık gecikmedi. Birbirlerini takipten çıkan eltilerin hareketleri, Tektaş ailesinde tekrar bir kriz olduğunu deliller nitelikteydi. Eltilerin birbirlerini tek kalemde silmesiyle ilgili Buse Varol’dan yahut Merve Tektaş’tan bir açıklama gelmediği üzere Alişan da rastgele bir açıklama yapmadı. Buse Varol ve Merve Tektaş ortasında kırgınlık devam ederken Merve Tektaş kızlarını, kuzenleri Eliz’in doğum günü partisine göndermedi.

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: