Fluffy Fall apk indir ucretsiz apk mod 2021**

TELEGRAM
4.6/5 Oylar: 391,827
Geliştirici
indir

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Fluffy Fall ,apk, indir ,ucretsiz, apk mod, 2021**,

İnanılmaz eğlenceli (ve son derece sevimli) 3 boyutlu bir sonsuz koşu macerasına atıl! Şirin pofuduğunu tek parmağınla seviyeden seviyeye uçururken tehlikelerden kaçın. Alevleri atlat, buzların etrafından yılan gibi kıvrıl veya lazerler arasından yuvarlanarak geç… Önüne çıkacak binbir çılgın tehlikeden kurtul.

Yol tuzaklarla dolu ama seni cezbedeceği kesin.

Özellikler:
• Muhteşem 3 boyutlu animasyon, çocukların çok sevdiği erişilebilir oyun akışıyla buluşsa hızlı atari aksiyonu sayesinde yediden yetmişe herkese heyecan yaşatacağı kesin.
• Ekran bulandıran buz kütlelerini atlat, alevlerden ve pofuduğuna zarar verebilecek diğer her tür tehlikeden kurtul.
• 60’tan fazla harika pofuduğun kilidini açmak için altın topla ve kendine en uygun minik pofuduğu bul.

Popüler sonsuz koşu oyun akışı stilinden ve hızlı aksiyondan hoşlanan çocuklara hitap edecek (ama yetişkinlerde de bağımlılık yaratacak) mükemmel bir oyun!

Fluffy Fall 1.2.26 Güncelleme

2018-12-17
Yepyeni cici, şirin mi şirin ve pofuduk arkadaşlar seninle oynamayı bekliyor!

9 YENİ POFUDUK: Television ile eğlencenin geleceğini keşfet, Apple Pie ile nefis maceralara atıl, rengarenk Rainbow ile engellerden kaçın ve dahası!

POFUDUĞUNU DİRİLT: Artık 1. seviyeden tekrar başlamak zorunda kalmadan bayılan pofuduğunu diriltebilecek ve en son kaldığın seviyeden oynamaya devam edebileceksin.

Ufak hata düzeltmeleri ve genel iyileştirmeler.

Hemen güncelle ve pofudukları yağdır!

Fluffy Fall ,apk, indir ,ucretsiz, apk mod, 2021**,
Fluffy Fall ,apk, indir ,ucretsiz, apk mod, 2021**,

_____________________________________________
Bizi ziyaret et: www.what.games

Bizi takip et:

Facebook: https://www.facebook.com/WHATgamesOfficial/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCdYDfC-K4vtEQGkh7hY–0w
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company-beta/18157777/

Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: www.what.games/eula
Gizlilik Politikası: www.what.games/pp
Kullanım Şartları: www.what.games/tos

APK indir  Çöp Adam Savaşları Geçmişin Mirası apk indir 2021**

Fluffy Fall ,apk, indir ,ucretsiz, apk mod, 2021**,

Video

Görüntüler

4 yorum "Fluffy Fall apk indir ucretsiz apk mod 2021**"

 1. Bade Sultan Öz diyorki:

  Gayet güzel bir oyun. Pofuduklar çok tatlı. Ama ben bir bölümde takıldım iki gündür geçemiyorum. Biraz zor. Bu yüzden bir puan kırdım. Ama zor olmasaydı 5 yıldızı hak ediyor bu oyun. (Öne çıkması için random)ishsmrjoshdjrbfidjxmrhdkskrndu idjfnfkxidmnflxjdnsjdoejdjdjjekeikendjdkdnxnrofucndnxkxoehrnmxoziemmchdkahrjfkmdixijfmvnxoosjrmf

 2. Reyhan Okur diyorki:

  Çok tatlı ve güzel bir oyun. Pofuduklar çok tatlı. Diğer çoğu oyun gibi sürekli reklam vermiyor.5 yıldızı kesinlikle hakediyor. Bazı kişiler sürekli reklam çıkıyor yazmış 2–3 oyun oynadıktan sonra bir reklam çıkıyor reklamlar çok kısa oluyor bir sıkıntı yaratmıyor. Bazılarıda oyun açılmıyor demiş. Bir kere açılmaması oynadığınız telefon, bilgisayar işte neyse ondan kaynaklı. Her bardaktan sonra bir fluffy veriyor. Oyun çok güzel. 5 yıldızdan az verenleri takmayın.

 3. ALİEFE YILDIZ diyorki:

  Çok güzel bir oyun.Oyunun amacı;engellere çarpmadan pofuduklarınızı sonsuza kadar götürmek. Ne kadar götürürseniz o kadar puan kazanıp, meyve suyu şişesini dolduruyorsunuz. Doldurunuca yeni pofuduk kazanıyorsunuz. Bazen etkinlik oluyor gökkuşağı özellikleri de kazanabiliyorsunuz. Benim puanım en fazla 54. Bence oynayın, hesabınızı da google play’a da bağlamayı unutmayın ki siz oyunu silince hesabınız gitmesin.

 4. Yağız Akyıldız diyorki:

  Oyun çok tatlı ve güzel ben bir hatasını göremedim.İndirmenizi tavsiye ederim.Hız gerektiren bir oyun çok güzel. Parkurlarda çarpmadan ilerlemeye çalışıyorsunuz, günlük ödüller var,her topladığın 100 altında yeni bir pofuduk açıyorsun.Zaman geçirmek için mükemmel bir oyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları