DOLAR 13,46030.58%
EURO 15,27460.79%
ALTIN 792,280,30
BITCOIN 524348-9,00%
Kütahya

KAR YAĞIŞLI

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Hakkımızda

 
Herkese Merhaba!

Bu web sitesinin  her hangi bir siyasi, dini ve etnik zumreye hitabi kesinliklile söz konusu değildir. Her kesimden her insana kapılarımı sonuna kadar açıktır. Güttüğümüz amaç  tamamen sosyal ve kültürel açıdan gelişme göstermektir.. Herkesin kendinden bir parça bulması ve artık çöplüğe dönmüş internet dünyasında ( kaliteli yerler var tabiki) biraz olsun kaliteli vakit geçirmesi temennisindeyiz.

Yıllardır biriken anılar, yazılar , videolar ve resimler, (Dünyanın her yerinden) hem bir yerde toplansın arşivlenesin dedik, hemde insanlara ulaşmak istedik.Uzun yıllar süren web tasarımı maceramın, nihayet böyle güzel şekilde devam ediyor olmasından büyük mutluluk duymaktayım. Yakın arkadaşlarımın bu konuda bana olan desteklerinden dolayı çok müteşekkirim.
 
Bir kaçı zaten sitemizde aktif olarak yazarlık yapmaktadır. Bu vesile ile tüm sevgili dostlarıma teşekkür ederim.
 

Sitede yazılan yazıların tamamı yazarlarımız tarafından, özgün bir şekilde kaleme alınmaktadır.
Fikirleri ve yazılarından kendileri sorumludur.

Sitemizde geçirdiğiniz her kaliteli dakika, bizim için eşsiz bir  servettir. Bu bilinçle daima özgün olmak icin büyük çaba sarf edecegiz.
 
Sitemizde şahsınızı veya kurumunuzu mağdur ettiğini düşündüğünüz bir haber varsa yayından kaldırılması için serdarosge@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.

YASAL UYARI

Bu sitede dış kaynak haberler yazılım yardımıyla tamamen otomatik olarak toplanır. Abonesi olduğu ajanslardan (AA, DHA, İHA) ve sistemine kayıtlı saygın internet haber sitelerinden gelen içeriğe düzenleme yapmaz, haberleri kaynağını göstererek aynen yayınlar.

Bu sebepten dolayı haberler üzerinde yasal sorumluluk kabul etmez. Haberler üzerindeki sorumluluk haber kaynaklarına aittir.


Saygilar Sevgiler.