DOLAR 13,5513-0.96%
EURO 15,1222-0.94%
ALTIN 777,23-1,36
BITCOIN 5142085,02%
Kütahya
-3°

KAPALI

06:46

İMSAK'A KALAN SÜRE

HİPP ESERLERİNE YAKIN BAKIŞ
33 okunma

HİPP ESERLERİNE YAKIN BAKIŞ

ABONE OL
Aralık 20, 2021 14:00
HİPP ESERLERİNE YAKIN BAKIŞ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HİPP uzun yıllardır ortamızda olan bir marka ve gün geçtikçe de kaliteli eserlerini daha çok bireye ulaştırmaya devam ediyor. Bu manada şimdi sizinle yeni tanışan anne adaylarına, HiPP Babysanft Bakım eserlerinden biraz bahseder misiniz?

HİPP beslenme eserleri üzere kozmetik eserleri de birinci üretilirken öncelikle kendi bebeklerinin kullanabileceği kalitede eser geliştirmeyi hedef edinmiş. Bir bebeğin doğumdan sonra muhtaçlığı olan yalnızca beslenme değil bakım ve paklık eserleri olduğunu düşünerek bu hassas husus da da maddelerin müsaade verdiği en muteber ham hususlar ile yok konsepti yaratmış. Gerektiği kadar çok, gereğince az bileşenle Babysanft eserlerini üretmiş. Paraben ve PEG üzere petrol türevi kimyasallardan uzak; mineral ve esansiyel yağ içermeyen böylece alerji riskini minimize eden eserleri kesinlikle denemelerini tavsiye ediyorum.

Eser gamınızda neler var? Mamasanft bakım eserlerinin özeliklerini anlatır mısınız?

Bir bebeğin doğumdan sonra muhtaçlığı olan şampuandan, pişik kremine ıslak mendilden güneş kremine kadar gereksinimi olan tüm eserler mevcut. Nemlendirici süt losyon ve masaj için yağ, banyoyu sevdirmek için banyo köpüğü, el yıkama alışkanlığı için el yıkama köpüğü ve dünyada bir birinci olan çocuklar için organik dudak nemlendiricisi üzere özel eserlerde mevcuttur. Ayrıyeten hamilelerimiz için hamilelik mühletince kullanacakları Mamasanft Çatlak Önleyici Krem ile Mamasanft Masaj ve Bakım yağı da mevcut. Yalnızca bebeği değil öncesinde anneye de bakım yaparak sürecin bütününü kaliteli formda tamamlıyoruz.

Bebekler en hassas mevzulardan, münasebetiyle eserlerin kalitesi epey değerli. Bir Alman markası olan Hipp’i başkalarından ayıran özellikleri neler?

Kozmetik eserlerde alerji riskine sebep olacak bileşenler kıymetlidir. Tüm bu içerikten mahrum bileşime sahip mümkün olan en az ham unsur ile beklenilen tesire sahip eserlerdir. PEG ve parabensiz az markalardan biridir. Eserlerimizin birçok vegan eserler ve bilhassa bu mevzuda hassas anne ve babaların gereksinimleri doğrultusunda ihtimamla üretilmiş. Artık eser kalitesi kadar ambalaj kalitesi ve gereci de bizim için çok değerlidir deyip mikroplastikten mahrum ambalajlar ile eserlerimizi üretiyoruz. Bizim için tabiata verdiğimiz bedel çok değerli ve bunu sürdürülebilir kılmak da ayrıyeten değerli.

Bebek kelam konusu olduğunda kullanılan eser ne olursa olsun anneler için itimat büyük değer taşıyor. Hipp, besin tarafında bu inancı başarmış markalardan biri. Kozmetik alanda da Türkiye pazarında ‘Kozmetik’ alanda bilinirliliğiniz ne durumda?

Kozmetik eserler HİPP’te beslenme eserleri üzere eski bir geçmişe sahip olmamasına rağmen, kalite ve eser içeriği tüketicilerden çok olumlu geri dönüşler alarak süratli bir halde yayıldı. Aslında her HİPP besin eserleri kullanıcısı anneler, bizim için bir referans. Bilhassa birtakım temel eserleri başta ıslak mendil üzere akaryakıt istasyonları üzere kolay ulaşılabilir noktalarda satışa sunarak tüketiciye dayanak oluyoruz.

Annelere bebeklerinin cildi için eser alırken nelere dikkat etmeleri gerektiğine dair tüyolar verebilir misiniz?

Bebeklerin beslenmesi kadar cilt bakımı da çok kıymetli ve özel. Bir bebek cildi yetişkin cildine oranla 5 kat daha ince ve hassas. Bu sebeple eser içeriği de çok kıymetli. Bilhassa kimyasal içerikler ileriki yaşlarda cilt kanseri ve alerji riskini de tetiklediği bilinirken eser alırken petrol türevi PEG ve paraben içermeyen, mineral yağ ve esansiyel yağdan arındırılmış içerikte eserler tercih etmek ehemmiyet kazanıyor.

Gaye kitlenizi nasıl tanımlarsınız?

Organik hammaddenin ehemmiyetini bilen, ileri teknoloji ile üretilmiş kaliteli eserleri kullanmayı tercih eden, sağlıklı kuşakların yetişmesi için birinci basamağın sağlıklı bebek beslenmesi ve bakım eserlerini kullanmak olduğunu düşünen tüm anne ve anne adayları gaye kitlemiz.

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: