DOLAR 13,5359-1.9%
EURO 15,2667-2.24%
ALTIN 777,25-1,50
BITCOIN 6913332,38%
Kütahya

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

06:35

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kit Harington, Black Knight İle Jon Snow’u Kıyasladı
23 okunma

Kit Harington, Black Knight İle Jon Snow’u Kıyasladı

ABONE OL
Kasım 2, 2021 22:54
Kit Harington, Black Knight İle Jon Snow’u Kıyasladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Marvel Sinematik Kozmosu birkaç gün sonra öykü olarak en eski lakin kronolojik olarak en yeni takımına kavuşacak. Hayli geniş bir takımla karşımıza çıkacak olan Eternals‘ın MCU’yu uzun vadede de etkilemesi bekleniyor. Sinemanın yıldızlarından Kit Harington‘un canlandırdığı Black Knight karakteri hem orijin öyküsü hem de rolü itibariyle hayli ilgi cazip. Daha evvel Game of Thrones dizisinde Jon Snow’u canlandıran Harington, yeni rolüyle eski rolünü kıyaslamış Harington’a nazaran iki rol ortasında pek benzerlik yokmuş.

“Marvel benimle birinci kere bir karakter için görüştü. Black Knight ile ilgili doğal olarak internet üzerinden çokça okuma yapabilirsiniz. Onun kim olduğunu yahut geçmiş kıssasını öğrenebilirsiniz. Eternals ilerledikçe bir insan olan Black Knight’ın Sersi’ye aşık olmasını ve insanlığı temsil etmesini göreceksiniz. Bilirsiniz bu bahis hakkında çok da fazla konuşamam. Lakin şunu söyleyebilirim ki bence onunla Jon Snow ortasında büyük farklar var. İkisi ortasında pek ortak nokta yok. Şayet ikisi birbirine çok benzeseydi muhtemelen bu role ilgi duymazdım.”

Natürel Jon Snow’un Game of Thrones dizisi içerisinde kapladığı yerle Black Knight’ın Eternals içerisinde kapladığı yer ortasında da çokça fark var. Muhtemelen solo bir Black Knight sineması görseydik Harington biraz daha fazla benzerlik bulabilirdi. Lakin Angelina Jolie ve Salma Hayek üzere isimlerin yanında ve gerçek manada MCU içerisinde ilaha en yakın şeylerin (Thor, Loki ve Odin üzerine alınmasın) ortaya çıkacağı bir dünyada Black Knight biraz “havalı savaşçı” rolünde üzere duruyor.

  • Eternals Sinemasının Birinci Yorumları Twitter’a Düştü
  • Eternals’ın Düşmanları Deviantlar Kimlerdir?

Birinci kere MCU’da rol alma heyecanını yaşayacak olan Kit Harington ve Black Knight’ın ilerleyen devirlerde tekrar karşımıza çıkma ihtimalini kestirmek güç. Eternalların ezeli düşmanları Deviantlarla olan uğraşı çok büyük olasılıkla MCU’nun yeni etaplarında gerek art planda gerekse direkt birincil öykü olarak işlenebilir. 5 Kasım‘da vizyona girecek olan Eternals’tan şu ana kadar gelen yorumlar ise biraz baş karıştırıcı gözüküyor.

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: