DOLAR 13,71420.33%
EURO 15,4905-0.24%
ALTIN 780,240,17
BITCOIN 7708500,56%
Kütahya

AZ BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Murat Cemcir Dubai’de Düzenlenen META Sinema Forumu’nda ‘En İyi Çıkış Yapan Yapımcı’ Ödülünü Kazandı!
  • Her Dilden, Her Telden,
  • Gündem
  • Murat Cemcir Dubai’de Düzenlenen META Sinema Forumu’nda ‘En İyi Çıkış Yapan Yapımcı’ Ödülünü Kazandı!
19 okunma

Murat Cemcir Dubai’de Düzenlenen META Sinema Forumu’nda ‘En İyi Çıkış Yapan Yapımcı’ Ödülünü Kazandı!

ABONE OL
Kasım 3, 2021 16:06
Murat Cemcir Dubai’de Düzenlenen META Sinema Forumu’nda ‘En İyi Çıkış Yapan Yapımcı’ Ödülünü Kazandı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ünlü oyuncu Murat Cemcir, geçtiğimiz günlerde Orta Doğu, Türkiye ve Afrika bölgelerindeki sinema sanayilerine yönelik olan ve bu yıl birinci kere Dubai’de gerçekleştirilen ‘4. META Sinema Forumu’na aldığı davet üzerine katıldı. Oyunculuğunun yanı sıra TR 40 33 Productions isimli şirketiyle yapımcılık da yapan Murat Cemcir, Dubai’de düzenlenen META Sinema Forumu’nda ‘En Düzgün Çıkış Yapan Yapımcı’ mükafatı aldı.

Üretimci ve oyuncu Murat Cemcir, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika bölgelerindeki sinema sanayilerine yönelik olan ve bu yıl birinci kere Dubai’de gerçekleştirilen “4. META Sinema Forumu”na aldığı davet üzerine katıldı.

Oyunculuğunun yanı sıra TR 40 33 Productions isimli şirketiyle yapımcılık da yapan Murat Cemcir, Dubai’de düzenlenen META Sinema Forumu’nda ‘En Yeterli Çıkış Yapan Yapımcı’ mükafatı aldı.

Pandemi devrinde dinginleşen sinema bölümüne hareket getirmesi ismine Expo Dubai aktiflikleri kapsamında düzenlenen ‘META Sinema Forumu’nda Murat Cemcir’e mükafatını Şenlik Lideri Leila Masin verdi.

META ülkeleri ortasında hem üretimci hem de oyuncu olarak 23.056.860 şahsa ulaşarak elde ettiği gişe başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Murat Cemcir, sinema bölümünün önde gelen isimlerinin katıldığı sunumda bilgilerini ve tecrübelerini paylaştı. Muvaffakiyetinin nedenlerinin gerçek piyasa tahlili, sinemaların pazarlama – tanıtım stratejileri ve reklam planlamaları olduğunu söyleyen Murat Cemcir, Dubai’de bulunduğu müddet içinde Kuzey Afrika, Asya, Avrupa ve Ortadoğu’da çekilecek sinemalarla ilgili olarak iş birliği temaslarına imza attı.

Tüm Ortadoğu coğrafyasında, hem üretimci hem de oyuncu olarak 23.056.860 şahsa ulaşan Murat Cemcir, üretimci kimliği ile bir de sunum yaptı.

META ülkeleri ortasında hem üretimci hem de oyuncu olarak 23.056.860 bireye ulaşarak elde ettiği gişe başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Murat Cemcir, sinema kesiminin önde gelen isimlerinin katıldığı sunumda bilgilerini ve tecrübelerini paylaştı. Muvaffakiyetinin nedenlerinin hakikat piyasa tahlili, sinemaların pazarlama – tanıtım stratejileri ve reklam planlamaları olduğunu söyleyen Murat Cemcir, Dubai’de bulunduğu mühlet içinde Kuzey Afrika, Asya, Avrupa ve Ortadoğu’da çekilecek sinemalarla ilgili olarak iş birliği kontaklarına imza attı.

Biz de kendisini buradan bir sefer daha tebrik ediyoruz!

Daha birçok başarılara imza atmasını dört gözle bekliyoruz! ????

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: