DOLAR 16,5681 0.23%
EURO 17,5459 -0.1%
ALTIN 969,38-2,27
BITCOIN 343941-1,74%
Kars
21°

AÇIK

13:12

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

X
Paraya Para Demeyen Fenomenlerin Birinci YouTube Görüntülerinden Sonuncusuna Olan Değişimlerine Çok Şaşıracaksınız
  • Her Dilden, Her Telden,
  • Gündem
  • Paraya Para Demeyen Fenomenlerin Birinci YouTube Görüntülerinden Sonuncusuna Olan Değişimlerine Çok Şaşıracaksınız
754 okunma

Paraya Para Demeyen Fenomenlerin Birinci YouTube Görüntülerinden Sonuncusuna Olan Değişimlerine Çok Şaşıracaksınız

ABONE OL
Eylül 24, 2021 11:54
Paraya Para Demeyen Fenomenlerin Birinci YouTube Görüntülerinden Sonuncusuna Olan Değişimlerine Çok Şaşıracaksınız
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ünlü fenomenlerin birinci YouTube görüntüsü çektikleri vakitleri hatırlıyor musunuz? Hepsi şu anki hallerinden hayli farklı görünümlere sahipti. Biz de bu fenomenlerin birinci YouTube görüntülerindeki haliyle şimdiki hallerini karşılaştırdık. Ün sahibi olduktan sonra birden fazla estetik operasyon geçirerek büyük değişime uğradı. Gelin bu değişimlere birlikte bakalım.

Evet, mevzuya herkesin tanıdığı Danla Bilic ile başlayalım. 2016 yılında birinci kere ‘Yeditepeli Kız Makyajı’ görüntüsüyle ortalığı sallayarak inanılmaz bir üne sahip oldu. Akabinde estetik operasyonlara büyük bir değişime uğrayarak şu anda apayrı bir Danla Bilic’e dönüştü.

2013 yılında birinci kere ‘Favoriler’ görüntüsünü çeken His Özaslan’ın bugünkü halini görüyorsunuz. Yüzünde birkaç operasyon olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Birinci görüntüdeki haliyle son görüntüsündeki hali hayli farklı duruyor.

Ala Tokel’in değişime de hakikaten dudak uçuklatan cinsten. En soldaki fotoğraf estetiksiz hali, ortadaki ise YouTube’daki birinci görüntüsü. Alışılmış en soldaki fotoğraf da şu anki hali. Maşallahı var.

Melodi Elbirliler’in birinci görüntüdeki hali, 2019 yılında YouTube’ta çektiği son görüntüsündeki hali ve şu anki halini görüyorsunuz. Burun ameliyatı ve birkaç estetik operasyonla büyük bir değişime uğradığını hepimiz görüyoruz.

Bilhassa Kedimari’nin değişimini görünce insan bir afallamıyor değil. Çene kısmındaki operasyon onu değişik birine çevirmiş diyebiliriz. Birinci görüntüsündeki çene çizgisi ile son görüntüsündeki çene çizgileri epeyce farklı. Bize de nasip olur mu?

Merve Özkaynak’ın YouTube’da çektiği birinci görüntüdeki hali ve şu anki hali ortasında dağlar kadar fark var. Güya hayli gençleşmiş üzere görünüyor. Yüz çizgilerinde ufak değişimler var.

Şeyda Erdoğan’ın değişimini daha yeterli görmeniz için son paylaştığı fotoğrafını sizlerle paylaştık. Genel olarak fark ettiyseniz bayanlar çene kısmında bir operasyon gerçekleştirmiş.

Cansu Akın’ın değişimi başkalarına göre biraz daha az görünse de hayli güzelleştiğini söylemeliyiz.

Selin Yağcıoğlu’nun da fenomen olmadan evvelki hali ve sonrası oldukça farklı. Burnunda, gözünde, kaşında, dudaklarında ve çene kısımlarında dokunuşlar olduğunu görüyoruz.

Son olarak, hiç bıçak altına yatmadığını tez eden Ezgi Fındık’ın estetiksiz halini, birinci YouTube görüntüsündeki halini ve Instagram’da paylaştığı son fotoğrafı birleştirdik. Yorumu size bırakıyoruz . 🙂

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: