PUBG, MOBILE, Arcane apk indir 2021**

Buradan İndirTELEGRAM
4.2/5 Oylar: 39,517,652
Geliştirici
apk indir

Bu uygulamayı bildir

Tanım

PUBG, MOBILE ,Arcane, apk indir, 2021**,

Cep Telefonunda Ücretsiz Epik Battle Royale.

Resmi PLAYER UNKNOWN’S BATTLEGROUNDS özel olarak cep telefonları için tasarlanmıştır.
İnanılmaz çatışmalar, 10 dakikalık zaferler.
Tüm Dünyadan 1 Milyardan Fazla Oyuncu.

• EPİK BATTLE ROYALE OYUNU
EPİK BATTLE ROYALE OYUNU.
PUBG MOBILE’da en üst sıraya tırman ve içinden geçtiği gibi serbestçe ateş et. PUBG MOBILE orijinal mobil battle royale oyunudur ve mobil cihaz nişancılarının en mükemmelidir.

PUBG, MOBILE ,Arcane, apk indir, 2021**,
PUBG, MOBILE ,Arcane, apk indir, 2021**,

• HER ZAMAN, HER YERDE ÜCRETSİZ OYNA.
PUBG MOBILE’ı yeni bir ruh haliyle oyna! Hayal edilebilen en akıcı deneyimle ateş et ve çatışmalara gir. Hepsi ücretsiz!

• İNANILMAZ ÇATIŞMALAR, 10 DAKİKALIK ZAFERLER
Silahlarını hazırla ve PUBG MOBILE’ın çatışma eşleştirme sisteminin çağrısına karşılık ver.

• EPİK YENİ MODLAR
ARCANE iş birliği başlıyor! Ayna Adasına gir, ARCANE kahramanlarına dönüş, yeni becerilerin ve taktik ögelerin kilidini aç, Erangel, Livik ve Sanhok’ta yoğun savaşlar yap! Daha önce hiç yaşamadığın savaş deneyimleri yaşa!

• DEVASA HARİTALAR, DAHA FAZLA SAVAŞ
PUBG MOBILE, sana yeni bir heyecan fırtınası yaşatmak ve her haritada yeni bir hayatta kalma mücadelesi sunmak için pek çok seçeneğe sahiptir. Arkadaşlarını göreve çağır ve birlikte yeni modları oynayın! Gördüğün her şeye dilediğin gibi ateş et!

• ÖZELLİKLE CEP TELEFONLARI İÇİN TASARLANDI
Özelleştirilebilir kontroller, eğitim modları ve arkadaşlarla sohbet özellikleri mevcuttur. Cep telefonlarındaki en akıcı kontrolleri ve en gerçekçi silahları deneyimle.

PUBG MOBILE sana en yüksek çözünürlüklü ögeleri ve oyunu sunar. İsteklerini dile getirirsen PUBG MOBILE senin çağrına cevap verir. Sadece dene ve ücretsiz olarak kullanabileceğin inanılmaz sayıdaki farklı silahlarla ateş et. Yeni ögeler, haritalar ve modlar sürekli olarak eklenmektedir!

APK indir  Çöp Adam Savaşları Geçmişin Mirası apk indir 2021**

PUBG MOBILE, cep telefonları için en yoğun ücretsiz çok oyunculu aksiyon oyununu sunmaktadır. Atla, ekipmanlarını kuşan ve mücadele et. Epik 100 oyunculu klasik savaşlarda, ağır silah modunda, çok hızlı 4’e 4 takım ölüm maçlarında ve zombi modlarına hayatta kal. Hayatta kalmak anahtardır ve en son kalan kazanır. Görev seni çağırdığında atış serbesttir!

* İstikrarlı bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE için önerilen sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 veya üzeri ve en az 2 GB bellek. Diğer cihazlar için PUBG MOBILE LITE kullanılması önerilir

Bizi takip et:
Facebook: https://www.facebook.com/PUBGMOBILE
Twitter: https://twitter.com/PUBGMobile
Reddit: https://www.reddit.com/r/PUBGMobile/
Discord: https://discord.gg/pubgm

Soruların varsa lütfen PUBGMOBILE_CS@tencentgames.com adresinden müşteri hizmetlerimizle iletişim kur.

Video

Görüntüler

4 yorum "PUBG, MOBILE, Arcane apk indir 2021**"

 1. Felix diyorki:

  Bazı durumlarda buglar olabiliyor. Hileler az da olsa var. Şu sıralar ücretsiz kıyafet veriliyor onlarıda görev yaparak alabiliyoruz. Benim cihazım savaş esnasında aşırı kasıyor ve takılmalar çokça oluyor. Her telefona uygun grafik ayarı yapılsa çok mükemmel olacak. Geliştirmeye devam edin 🙂

 2. Alper Kerem diyorki:

  Pung süper ama “hastalık modu” adlı oyuna tek kişi girdiğimde hep başlamış bir tura atıyor ve ben bundan hiç zevk almıyorum birde şimdi bu mesajı okuyunca”ozaman 3-4 kişilik oyna.” diyeceksiniz ama öyle oyuna girince de ıraklıymış suriyelisiymiş hep mikrofonu açıp bireyler diliyorum buda beni sinir ediyor!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. İbrahim Yıldırım diyorki:

  “Oyun eskiden çok iyidi ama pubg mobil New sty çıktı ve oyun sunucuları yetiştirmeyi Hzhxddhdhdjjddjdjdjjdjdjdhdhfhfjhfhfhfhfhfhhffhfhhfhfhchfhfhchchcjcjcjxjskwdjhdhdhdyrudhfididodkckkcjfjfkfkdkdkddddd Djjdjfjfjdj” bu atığım yorumdan yaklaşık bir hafta geçti. Yorumumu yayınladıktan bir gün sonra cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.Ve oyundaki sunucu sorunu düzelmiş.Yorumumu dikkate alındığınız için teşekkür ederim. Pubg Mobile benim bildiğim en iyi oyun!!!!!!!!!!

 4. Tuğberk ÇAPKIN diyorki:

  Yükseltilebilir ScarL etkinliği erken sonlandırıldı. Bitmesi gereken tarih 29/11 içerisinde malzeme oyun içi harcamamiz gereken paralar yandı. Dünyada belki lider oyunlardansiniz yaptığınız iş bu mu. Yazıklar olsun harcadığımız paralara. O etkinlik geri gelene kadar sizi her yerde ifşa edicem videolar ile. 1 yıldızı da onun için veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları