DOLAR 13,73340.48%
EURO 15,54730.12%
ALTIN 784,610,73
BITCOIN 759953-1,04%
Kütahya

AZ BULUTLU

06:32

İMSAK'A KALAN SÜRE

Samuray Kılıcıyla Başak Cengiz’i Öldüren Can Göktuğ Boz’un Babası: ‘Hakimin Karşısında Gülüyor’
  • Her Dilden, Her Telden,
  • Gündem
  • Samuray Kılıcıyla Başak Cengiz’i Öldüren Can Göktuğ Boz’un Babası: ‘Hakimin Karşısında Gülüyor’
26 okunma

Samuray Kılıcıyla Başak Cengiz’i Öldüren Can Göktuğ Boz’un Babası: ‘Hakimin Karşısında Gülüyor’

ABONE OL
Kasım 12, 2021 16:40
Samuray Kılıcıyla Başak Cengiz’i Öldüren Can Göktuğ Boz’un Babası: ‘Hakimin Karşısında Gülüyor’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ataşehir’de Başak Cengiz’i kılıçla öldüren Can Göktuğ Boz’un babası, ‘Hakimin karşısında gülüyor. Hakim, diyor ki; ‘Sen mi öldürdün?’, ‘Evet hatırlıyorum, ben öldürdüm. Fakat niçin öldürdüm bilmiyorum’ diyor’ tabirlerini kullandı. Baba Boz, ‘Boz, ‘Bunun açıklaması yok. Akşamdan beri karşı tarafa ağlıyorum. Bu olağan bir bayan cinayeti de değil’ dedi.

İstanbul Ataşehir’de 28 yaşındaki Başak Cengiz”i öldüren samuray kılıcıyla öldüren Can Göktuğ Boz’un babası A. Boz, oğlunu anlattı.

‘Ama niçin öldürdüm bilmiyorum’ diyor’

Beyaz TV’ye konuşan baba Boz, genç kızın ailesi için kahrolduğunu belirterek, ‘Hakimin karşısında gülüyor. Hakim, diyor ki; ‘Sen mi öldürdün?’, ‘Evet hatırlıyorum, ben öldürdüm. Lakin niçin öldürdüm bilmiyorum’ diyor. Karşı tarafa kahroluyorum. Gencecik kızcağız öldü. Cinnet geçiriyor birinci gördüğü kişiyi öldürüyor. Bunun açıklaması yok. Akşamdan beri karşı tarafa ağlıyorum. Bu olağan bir bayan cinayeti de değil’ diye konuştu.

‘Oğlumu savunacak değilim’

Açıklamalarına devam eden Boz, ‘Bir sürü hastane dolaştık. Son üç yıldır pek sakin. Bugüne kadar kimseyle ağız dalaşı yapmayan bir çocuktu. Üç yıldır yalnız yaşıyordu. Her gün ofise alıyordum, her akşam uğruyordum, yemek yerdik. Ben oğlumu savunacak değilim. Kelepçe takıp da elimde gezdiremem ki. Bıçakları, kılıçları çok severdi. İnternetten alıyordu, ‘alma’ diyordum’ dedi.

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: