Bu uygulamayı bildir

Tanım

Seçim Oyunu 2, apk, indir, 2021,

Sevdiğiniz partiyi ve lideri seçin, dilerseniz kendi karakteriniz ile size özel partinizi kurun! Seçim yolunda arabaları sollayın, yolda rakiplerinize fark atın.

Türkiyeyi gezip mitinglere ve etkinliklere katılın, TV programında seçmenlerinizin dikkatini çekip oyları toplayın. İttifaklar kurup politikalar belirleyin.

İktidar olup mecliste kanunları belirleyin, ülkeyi ve şehirleri geliştirin.

Sevilen Seçim Yarışı oyunu güncellendi ! Seçim Oyunu 2, göz alıcı 3D grafikleri, özgün eğlenceli oyun mekanikleri ve yeni özellikleri ile sizleri bekliyor.

Oyunda amaç çeşitli oyun modlarında başarılı olarak seçimi kazanmaktır. Seçim otobüsünü yoğun trafikte hızlı sürerek, diğer araçlara çarpmadan sollayıp,

rakip otobüsleri geçerek en yüksek puanı elde edebilirsiniz. Trafikteki araçlara çarpmadan başarılı makaslar attıkça puanınız yükselir.

Rakip otobüsle kapışma moduna geçince hızlıca butona basın ve ekstra puan kazanın. Türkiye’nin farklı şehirlerinde yarışın ve miting alanına vardığınızda açılan dikkat modunda seçmenlerin oyunu toplayın.

Penaltı etkinlikleri ile medyanın dikkatini çekin. Ayrıca TV ye çıkarak muhabirlerin sorularını olabildiğince hızlı cevaplayın ve tüm ülkede puanınızı arttırın.

Yeni oyunda parti merkezinizi geliştirip, makam odanızı dekore edebilirsiniz. Parti merkezinizi geliştirerek daha güçlü bir parti haline gelin. Garajda konvoyunuzu güçlendirin, farklı otobüs giydirmeleri ve müzikleri ile partinize özel konvoyunuzu koruma ve polis araçları ile destekleyin.

Şimdi yollara çıkıp oyları kazanın!

ÖZELLİKLER
– Göz alıcı 3D grafikler
– Akıcı ve gerçekçi araç kontrolleri
– 10 farklı partinin araç seçeneği, müzikleri ve araç giydirmeleri
– 5 farklı zorluk derecesi: Şehirlerin nüfusuna göre zorluklar

– 7 oyun modu: Trafikte yarış, Rakiple tap-tap kapışma, Mitingde dikkat oyunu, TV de soruları cevaplama, Penaltı atışı, Kanun teklifi, Kurultay
– Türkçe dil desteği

APK indir  Twitter’dan aramaları kolaylaştıracak yenilik!

OYNANIŞ
– Yarış modunda hareket sensörüyle, direksiyonla veya dokunarak aracınızı kontrol edin
– Rakip otobüsle kapışma modunda “evet” mührüne olabildiğince hızlı ve tekrarlayarak basın
– Miting modunda prompterdan akan grafikleri hafızanızda tutun ve tekrar edin

Seçim Oyunu 2 apk indir 2021
Seçim Oyunu 2 apk indir 2021

– TV modunda muhabirlerin sorularını hızlıca doğru cevaplayın
– Kanun teklifinde metne hızlıca tıklayarak okuyun, sizi durdurmak isteyenlere karşı kürsünüzü savunun

PÜF NOKTALARI
– İl merkezleri kurmak bütçe gelirlerinizi ve o şehirdeki oylarınızı düzenli olarak arttırır
– Parti merkezinizi geliştirmek sizi daha güçlü görünen bir parti yapar
– TV ye çıkmak tüm illerde puanınızı arttırır

– TV de soruları daha hızlı doğru cevaplamak puanınızı daha çok arttırır
– Miting yapmadığınız illerde seçim günü oyunuz biraz düşebilir
– Tüm illere giderek miting yapmak halkın ilgisini çeker ve daha çok oy alırsınız

– Ne kadar hızlı sürüş yaparsanız, miting alanına o kadar hızlı varıp seçmeni bekletmeden daha çok puan kazanırsınız.
– Rakip otobüsü geçmek ekstra puan kazandırır, geçememek kaybettirir. Geçmek için olabildiğince hızlı ve tekrarlayarak “evet” e basın.

Google Play üzerinden vereceğiniz oy ve yorumlar ile Seçim Yarışı oyununun gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz

Video

Görüntüler

4 yorum "Seçim Oyunu 2 apk indir 2021**"

 1. Berk Tanrıkulu diyorki:

  Bu kadar çok reklam adil değil. Hızlı oynamak istiyorum ve işleri yapıp gün geçiyorum hemen. Her gün geçtiğim de reklam veriyor, can sıkıcı. Bunun dışında reklam izlersen tekrar deneyebilirsin gibi seçeneklerde izlemeden devam etmek istediğimde yine reklam izletiyor. Oyun yapımcıları sadık takipçiler istiyorsanız reklam konusunda fair play bekliyoruz, teşekkürler.

 2. Wynox diyorki:

  Oyun gerçekten çok güzel ama gün atladığımızda araya reklam giriyor. Nefret ettiriyor oyundan. Reklamların acilen azaltılması lazım, oyuna para yatırmak istiyorum ama “acaba değer mi?” diye düşünüyorum. Oyun için değer ama her hareketinde oyunun zevkini kesen reklamlar? Azaltılmazsa silmek zorunda kalacağım. Ben oyun oynamak istiyorum, reklam izlemek değil.

 3. Batuhan ÖZEN diyorki:

  Oyun güzel, yapanları, çalışmaya destek olanları tebrik ederim. Fakat bir hususta ricam olacak. Lütfen yabancı ilişkilere daha fazla ülke ekleyiniz, örnek; Güney Kore, Kuzey Kore, Tayland, Meksika, Pakistan, Hindistan ve aklıma gelmeyen ülkeler, hepinize teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

 4. zümrüt duyar diyorki:

  Çok güzel olmuş bayıldım Random:fjhdendhdhdhdhdufufjfufufitititiitfufujffjuffuuffijtjrrysttwffugkjffutjtir7rutktutitkhddytegweyydwwgwtqrqttwdhjfnxggcjcjgkullugu85e6vhkhyfhee5tuihdstdukgfjbccnhk9udyrugiyyokgdytdgjhoulpufyydjfhkoh8yd6e5stgmhkjoohfustydvjgkhoohguyd5w5wghiuoupfychuf646edyvlklpulgudyfhgjhouoouyitue5dyjfjgiyy8igiggikgkgfufutkttituuttuturuneuuutyipuguhfdhdyfjjguxydhjffufujtfjdtdydhxhchchfhfj

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları