DOLAR 18,4820 0%
EURO 17,8527 0.62%
ALTIN 973,481,11
BITCOIN 3734436,86%
İzmir
20°

PARÇALI AZ BULUTLU

13:01

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

X
Şeytan Üçgeni: Emrah, Asuman Krause ve Yaşar İpek Ortasında Yaşananların Tuhaf ve Can Sıkıcı Anatomisi
808 okunma

Şeytan Üçgeni: Emrah, Asuman Krause ve Yaşar İpek Ortasında Yaşananların Tuhaf ve Can Sıkıcı Anatomisi

ABONE OL
Ağustos 27, 2021 23:50
Şeytan Üçgeni: Emrah, Asuman Krause ve Yaşar İpek Ortasında Yaşananların Tuhaf ve Can Sıkıcı Anatomisi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Asuman Krause ile Emrah ile aşk yaşayınca hepimiz çok şaşırmıştık. Fakat bundan daha şaşırtan olan şey, Asuman Krause’nin Emrah’ın yeğeni Yaşar İpek’le birlikte olmaya başlamasıydı. Ancak bu kolay bir magazin haberinden çok, önemli meselelerin yaşandığı bir olay. Gelin o ayrıntılara daima birlikte bakalım:

Sizi artık biraz eskilere, 2000’lerin başına götüreceğiz. O vakitler ortalığı kasıp kavuran modeller vardı, bilirsiniz. Asuman Krause de bu isimlerin başında geliyordu. Kendisi hâlâ çok hoş bu ortada, o başka bir sıkıntı.

Bir de ekranlarda reytingi yüksek, kıssası başarılı diziler vardı o vakitler. Başrollerinde Emrah ve Hasret Conker’in oynadığı dizinin oldukça bir hayran kitlesi vardı.

Emrah’ın müzikçi olduğu neredeyse unutulmuş, artık oyuncu olarak anılmaya başlamıştı. Tam bu esnada sürpriz bir gelişme oldu. Sürpriz mi demeliyiz yoksa şok mu onu tam bilemiyoruz gerçi.

Arabeskçi Emrah ile el avuca sığmayan, dobra top model Asuman Krause’nin alakasına pek çok kişi mana veremedi. Magazine az bir şey düşkün olanlar, onları birleştiren ortak noktaları düşünmeden edemiyordu.

Ama başınızı nereye çevirseniz bu çifti kesinlikle görüyordunuz. Bir de Emrah adeta arabesk stilinden Asuman ile vazgeçiyor üzereydi. Daha çağdaş, daha Avrupai bir tarz oluşturmuştu kendine.

“Evlilik var mı?” sorusuna “Bir sürpriz yapabiliriz” diyecek kadar durumun önemli olduğunu bildiriyorlardı bize her seferinde. Hatta Emrah’ın annesi Asuman’ı istemiyor formunda krizler bile konuşuluyordu.

Ortada küsüyorlardı bu yüzden, sonra bir açılışta yeniden görüyorduk. Neyse bu ikili yaklaşık 1 yıl sonra kesin bir formda ayrıldı fakat olaylar bitmedi.

Yıllar yıllar sonra modellik ajansı sahibi Atilla Kalpakarslan, Emrah ve Asuman münasebetinin 50 bin dolarlık bilinmeyen bir kontratla gerçekleştiğini ve bağın reklam olduğunu söyledi. Lakin bu reklam ilgisinin sonradan gerçeğe evrildiğini, çiftin birbirine aşık olduğunu da ekledi.

Bu ortada bir de Emrah’ın yeğeni olarak toplulukta tanıtılan Yaşar İpek ismini da duymaya yavaştan başlamıştık. Kendisi de Emrah üzere arabesk müzikler söyleyen bir isim.

Siz onu Seren Serengil ile yaşadığı toksik münasebetten de tanıyacaksınızdır lakin bahsimiz şu an bu değil. Biz yeniden 2002, 2003’e dönelim.

Asuman Krause, Emrah’la ayrıldıktan çabucak sonra Emrah’ın yeğeni olarak anılan Yaşar İpek’le birlikte olmaya başladı. Saklanmak üzere bir sıkıntıları de yoktu üstelik.

Fakat bu sefer işler o kadar sakin yürümüyordu. Asuman Krause, yol ortasında Yaşar İpek tarafından tokatlandığını söylemişti.

Bu şiddet içeren ilgi bitti fakat Asuman Krause arabasının sileceklerinin kırıldığını ve bunu Yaşar İpek’in yaptığını sav ederek şikayetçi olmuştu.

Alaka bittikten sonra tıpkı Emrah üzere kendisinin de Asuman Krause ile 50 bin dolar karşılığında reklam alakası yaşadığını şu sözlerle itiraf etti.

“O vakitler 23 yaşındaydım. Şu anda olsa asla yapmam. O vakit kimse beni tanımıyordu. Bir albüm yapılmıştı ve beni yöneten insanlara uymak zorundaydım. Asuman’ı arkadaş olarak tanıdığım için çok keyifli oldum. Lakin yazılan çizilenlerden ötürü çok utandım. Asuman o günlerde günde üç tane işe gidiyordu. Sonra beş tane işe gitti.”

Çok vakit sonra Emrah’la kan bağı olmadığını, askerden döndükten sonra Emrah’a ziyan vermek istediğini fakat yapmadığını söyledi Yaşar İpek. Tahminen de bu Emrah nefreti sebebiyle Asuman Krause ile alaka yaşamıştı, kim bilir.

Asuman Krause ise yıllar sonra Yaşar İpek’le ilgili bir soruya şu biçimde yanıt verdi.

Yaşar İpek’le bir mühlet aşk yaşadınız. Göründüğü kadarıyla her şey süt liman düzgün gidiyordu. Sonra ne oldu da münasebetiniz savcılıkta son buldu?

Kimileri sonradan görmedir. Armani giyer; Cartier saat takar, çok da güzeldir fakat birtakım şeyleri sonradan yaşadığı için bilgisiz kalmıştır. Bunlar sorun çıkarıyor. Sevince katlanıyorsun lakin bir yere kadar.

Tehdit, küfürlü bildiri ve emsal sebeplerden ötürü mahkemeye taşınan bu alaka, magazin tarihimizde güzel bir iz bırakmadı.

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: