steel and flesh 2 apk indir apk mod 2022**

TELEGRAM
4.3/5 Oylar: 73,955
Geliştirici
VirtualStudio

Bu uygulamayı bildir

Tanım

steel and flesh 2, apk indir ,apk mod, 2022**,

 

Moğol İmparatorluğu’nun Asya’da güçlendiği ve Orta Doğu’da Haçlı Seferlerinin tüm hızıyla devam ettiği 1212 yılında Orta Çağ’ı ziyaret etme fırsatınız var. Emrinizde, üzerinde 20 büyük devletin bulunduğu devasa bir dünya haritası var.

Herhangi bir devlete bağlılık yemini etme ve yakında kralı olma veya giderek daha fazla bölgeyi ele geçirerek kendinizinkini yaratma hakkına sahipsiniz. Ayrıca her zaman haydutlarla savaşma ve kupa satarak para kazanma şansınız var.

Arazi satın almak ve bir iş kurmak size rahat bir varoluş sağlayacaktır.

Küresel haritada seyahat etmenin yanı sıra, ister açık bir alanda bir savaş, isterse bir şehir, kale, liman veya köy kuşatması olsun, ordunuzla her zaman kişisel olarak bir savaşa katılabilirsiniz.

steel and flesh 2, apk indir ,apk mod, 2022**,
steel and flesh 2, apk indir ,apk mod, 2022**,

Orta çağ sever misin? Strateji ve aksiyon mu oynuyorsunuz? Büyük ölçekli savaşlar ve kuşatmalar? Sık sık arkadaşlarınızla oynar mısınız? İmparatorluğunu kurmak istiyor musun? O zaman bu oyun tam size göre!!!

SENİ NE BEKLİYOR?

⚔SAVAŞLAR⚔
EN HEDEFLİ VE GERÇEKÇİ 3D BİRİNCİ KİŞİ SAVAŞLARI – Savaş alanında 300 kişiye kadar olan bir savaşa kişisel olarak katılabilirsiniz. Açık bir alanda bir savaş, bir şehir veya kalenin kuşatılması, bir limana baskın veya bir köyün ele geçirilmesi olabilir.

Savaş grubunuzu yönetebilir ve savaş oluşumları oluşturabilirsiniz. Kılıçlı, mızraklı, okçu, arbalet ve hatta şövalye gibi birçok asker türü savaşlarda yer alır.

🏰KALE KUŞATMASI🏰
EN BÜYÜK KALE KUŞATMALARI – Kale kuşatmasına bizzat katılabilirsiniz. Kuşatma koçlar, kuşatma kuleleri ve mancınıklar kullanılarak çok gerçekçi bir şekilde gerçekleşir. Siz kuşatma silahlarını duvarlara doğru iterken savunucular size ok atacaklar.

APK indir  çöp adam savaşları apk indir 2022**

🌏KÜRESEL HARİTA🌏
EN BÜYÜK KÜRESEL HARİTA – Orta Çağ’ın gerçekten var olan 20 büyük devleti, devasa bir dünya haritasında yer almaktadır. Bunlardan herhangi birine katılabilir ve yakında askeri kampanyalara öncülük edebilirsiniz.

Her zaman kendi devletinizi yaratabilirsiniz, ancak siyasi kararlarınızda dikkatli olun, çünkü herhangi bir eyleminiz topyekûn savaşa yol açabilir.

🛡ZIRH VE SİLAHLAR⚔
BÜYÜK MİKTARDA ZIRH VE SİLAH – Her türlü zırhı, çok sayıda kaskı, kıyafeti, botu ve kalkanı emrinizde kullanma fırsatınız var. Silahları unutma, istediğin her şeyi bulacaksın, kılıçlar, mızraklar, gürzler, baltalar, sopalar, yaylar, tatar yayları, ciritler, dartlar ve hatta fırlatma baltaları. Bıçağı keskinleştir ve savaşa gir!!!

👬ÇEVRİMİÇİ👬
EN EPİK ÇEVRİMİÇİ SAVAŞLAR – Bu oyunda arkadaşınızla bir kılıç sallayabileceksiniz. Dünyanın her yerinden oyuncular sizi yenmeye çalışacak. Online modda karakterinize istediğiniz zırhı giydirebilir ve ona istediğiniz silahları verebilirsiniz.

👑İMPARATORLUK👑
İMPARATORLUĞUNU KUR – En alttan başlayacaksın, hiçbir şeyin olmayacak, bir gün ilk şehrini ele geçireceksin, bu karlı olacak. Birkaç şehir ve kaleniz olduğunda komşu devletler sizi bir tehdit olarak görecek ve size savaş ilan edecek.

Ağır muharebelerde ve kuşatmalarda rakibinizi ezeceksiniz. Şehirler önünüzde ağıt yakacak ve Lordlar size Kralları diyecek ve sancakbeyleri sizin sancağınızı taşıyacak!!!

💪BECERİLER💪
EN GERÇEKÇİ VE GELİŞMİŞ BECERİ SİSTEMİ – Karakterinizin gelişimi tamamen sizin elinizde. 5 temel beceri, karakterinizin ne olacağını belirlemenize izin verecek, güçlü mü çevik mi, yoksa akıllı ve çalışkan mı yoksa karizmatik mi?

Kahramanınızın 30 becerisinin daha gelişimini takip etmeniz gerekecek. Bazı becerilerinizi doğru seviyeye getiremezseniz, her zaman meyhaneyi ziyaret edebilir ve bazı sorumluluklar alacak yoldaşlar kiralayabilirsiniz.

🏔MANZARALAR🏝
GERÇEKÇİ MANZARALAR – Dünyanın farklı yerlerinden, farklı manzaralarda savaşlara katılacaksınız. Kuzeyde karlı bir kış, güneyde sıcak bir çöl, dağlık bir alanda savaşırsanız, o zaman savaş alanında dağlar olacaktır. Gerçekçi hava koşulları sizi gerçek bir savaş atmosferine sokacak.

APK indir  Five Nights at Freddy's 2 Apk**

🎁OYUNDA SİZİ BEKLEYEN BİRÇOK ÖZELLİK VAR 🎁

2021-12-18
1.4) Yeni beceri menüsü (+30 beceri, +5 temel beceri). Kadroya alınabilecek 11 kahraman eklendi. Artık tüm Lordlar benzersiz bir görünüme sahip. Yeni, daha gerçekçi diyaloglar. Ziyaret edebileceğiniz bir taverna eklendi.

Kitap okuma, avlanma, balık tutma ve silah yapma yeteneği eklendi.

Savaşta yeni arayüz. Balta, cirit ve dart gibi fırlatma silahları eklendi. 17 yeni elit takım elbise, 20 miğfer, 12 adet fırlatma silahı eklendi. 400’den fazla avatar eklendi.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları