DOLAR 13,5197-2.02%
EURO 15,2636-2.23%
ALTIN 777,41-1,48
BITCOIN 6929772,00%
Kütahya

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

06:35

İMSAK'A KALAN SÜRE

‘Süper Dadı’ Programının Sunucusu Gözde Şahenk Erdoğan’ın Aslında Pedagog Olmadığı İddia Ediliyor!
  • Her Dilden, Her Telden,
  • Gündem
  • ‘Süper Dadı’ Programının Sunucusu Gözde Şahenk Erdoğan’ın Aslında Pedagog Olmadığı İddia Ediliyor!
31 okunma

‘Süper Dadı’ Programının Sunucusu Gözde Şahenk Erdoğan’ın Aslında Pedagog Olmadığı İddia Ediliyor!

ABONE OL
Kasım 8, 2021 04:24
‘Süper Dadı’ Programının Sunucusu Gözde Şahenk Erdoğan’ın Aslında Pedagog Olmadığı İddia Ediliyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2011 yılında yayınlanmaya başlayan ve ailelerin baş etmekte zorlandığı çocukları husus alan ‘Süper Dadı’ programının sunucu Beğenilen Şahenk Erdoğan’ın ‘pedagog olmadığı’ konusunda kabahat duyurusunda bulunuldu. ‘Süper Dadı’ Beğenilen Erdoğan aslında pedagog değil mi? Ayrıntılar için buyrun… ????

2011 yılında televizyonlarda yayınlanmaya başlayan ve klipleriyle sık sık toplumsal medyada gündem olan ‘Süper Dadı’ programını hatırlarsınız.

Programın sunucusu Beğenilen Şahenk Erdoğan, çocuklarıyla bir türlü baş edemeyen ebeveynlere yardım edip uygun eğitimler konusunda seyircileri de bilgilendiriyordu.

Bilhassa yaramaz çocukları paspas üzerinde cezalandırmasıyla tanınmıştı ünlü sunucu.

Fakat Türk Ruhsal İstişare ve Rehberlik Derneği geçtiğimiz günlerde Beğenilen Şahenk Erdoğan hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na cürüm duyurusunda bulundu!

Derneğin argümanlarına nazaran Erdoğan’ın kitaplarında ve televizyon kanallarında kullandığı ‘pedagog’ unvanının hiçbir resmiyeti yok!

Beğenilen Şahenk Erdoğan’ın pedagog olarak hiçbir lisans yeterliliğinin bulunmadığını söyleyen derneğin münasebetleri şu halde;

“Şüpheli, özgeçmişinde de söz ettiği üzere, lisans tahsilini 2003 yılında Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Kendisini her türlü mecrada pedagog olarak tanıtmaktadır.”

“Çocuk gelişimi alanında bir lisans mezuniyeti olan şüphelinin, ‘pedagog’ unvanını kullanması, kendini pedagog olarak tanıtması mümkün olmayıp, aksi açıkça aldatıcı ve aldatıcı bir bilgilendirmedir.”

“Bu kapsamda, kuşkulu üzere özel kesimde reklam maksatlı, ticari maksatlı olarak pedagog unvanı kullanan çocuk gelişimi, Eğitim Fakültesi mezunu şahısların kendilerini bu formda aldatıcı biçimde tanıtmaları açıkça nitelikli dolandırıcılık fiiline beden vereceği aşikârdır.”

“Şüpheli uzun yıllardır yetkili olmadığı halde pedagog unvanını kullanmaktadır. Pedagog unvanını kullanmaya yetkili olmayan kuşkulu ruhsal danışmanlık ve rehberlik kısmı mezunu değildir.”

“Şüpheli hala kabahat işlemeye devam ettiğinden hızlı ile hareketlerin sonlandırılmasını ve yapılacak soruşturma sonucunda şüphelinin cezalandırılması için iddianame düzenlenmesini talep ediyoruz.”

Dernek ayrıyeten sunucunun, pedagoji konusunda bilgisi olmayan halkı istismara maruz bıraktığını söylüyor.

‘Süper Dadı’dan bahsetmişken programın efsanesi Buğra’yı da hatırlamadan geçmek olmaz ????

Not: Manzaralar şiddet içerir…

Siz ne diyorsunuz bu tezler hakkında?

Yorumlarda buluşalım…

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: