DOLAR 13,2758-2.9%
EURO 15,0606-3.25%
ALTIN 759,22-2,49
BITCOIN 758089-3,58%
Kütahya

AÇIK

06:32

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ünlü Psikiyatr ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu, Camdaki Kız Dizisi ile İlgili İtiraflarıyla Herkesi Şaşırttı!
  • Her Dilden, Her Telden,
  • Gündem
  • Ünlü Psikiyatr ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu, Camdaki Kız Dizisi ile İlgili İtiraflarıyla Herkesi Şaşırttı!
26 okunma

Ünlü Psikiyatr ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu, Camdaki Kız Dizisi ile İlgili İtiraflarıyla Herkesi Şaşırttı!

ABONE OL
Kasım 19, 2021 22:20
Ünlü Psikiyatr ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu, Camdaki Kız Dizisi ile İlgili İtiraflarıyla Herkesi Şaşırttı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ünlü psikiyatr ve muharrir Gülseren Budayıcıoğlu, geçtiğimiz günlerde Fatih Altaylı’nın Teğe Bir’deki konuklarından biriydi. Fatih Altaylı’nın ‘Camdaki Kız’da o kızın çektikleri asabımı bozuyor’ demesi üzerine psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu ‘Gerçeği daha fena!’ diyerek karşılık verdi.

Hiç kuşkusuz son periyodun en çok konuşulan ve bir o kadar da tartışma yaratan ismi Gülseren Budayıcıoğlu…

Ünlü psikoloğun hastalarının hayatlarını kitap haline getirdiği yetmiyormuş üzere bir de televizyon dizisi yapmasına herkes çok reaksiyon göstermişti.

Esasen ülkece koskoca bir simülasyonun içinde yaşadığımız şu devirde Gülseren Budayıcıoğlu’nun ağır dramları herkesin psikolojisini uygunca bozdu! ????

İstanbullu Gelin, Paklar Apartmanı, Kırmızı Oda, Doğduğun Konut Kaderindir derken Camdaki Kız ile artık sonlar bir ölçü bozuldu diyebiliriz!

Her hafta yeni kısmıyla reaksiyon çekmesine karşın epeyce tanınan olan ve bir oldukça izlenen Camdaki Kız dizisiyle ilgili Gülseren Hanım’dan değişik bir itiraf geldi…

Geçtiğimiz gün Fatih Altaylı’nın konuğu olan Gülseren Budayıcıoğlu, “Herkes abarttığımızı düşünüyor fakat gerçeği çok daha üzücü. Bunu azaltarak yazabildim, gerçeği olduğu üzere veremezdik” dedi.

İstanbullu Gelin’in çok sevilmesi ve Emmy adayı olması motivasyonumu artırdı. ‘Kırmızı Oda’da benim çok çalışmam gerekiyor. Bir senaristin tek başına yazabileceği dizi değil. Binnur Kaya’ya ‘Böyle devam edersen seni kliniğe alacağım’ diyorum.’ sözlerini kullandı.

“Camdaki Kız’da o kızın çektikleri asabımı bozuyor” diyen Altaylı’ya cevap veren Budayıcıoğlu, yaşanılan gerçek kıssanın diziden çok daha ağır ve travmatik olduğunu söyledi.

Camdaki Kız hakkında açıklamalar yapan Budayıcıoğlu, şu sözleri kullandı:’O kızın geçmişte neler yaşadığını gerçeği olduğu üzere gösterseydik,’Bu neymiş!’ dersiniz. Gerçeği daha da kötü. Herkes abarttığımızı düşünüyor lakin o denli değil. Ben olabildiği kadar azaltarak yazdım. Gerçekte aile de üst seviye bir aile lakin kıza güzellik ismi altında yapılıyor. Televizyondaki hali güzel hali, form değiştirdiğimiz gerçek aslında aslını gösteremeyiz. Ancak kızın yaşadıkları bundan çok daha ağır ve travmatik.’

Siz ne diyorsunuz bu açıklamaya?

Gerçekte kim oldukları da farklı bir merak konusu…

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: