DOLAR 13,5513-0.96%
EURO 15,1222-0.94%
ALTIN 777,23-1,36
BITCOIN 5140594,14%
Kütahya
-3°

KAPALI

06:46

İMSAK'A KALAN SÜRE

Valorant 4. Kısım 1. Kısım Yarın Oyuncularla Buluşuyor
31 okunma

Valorant 4. Kısım 1. Kısım Yarın Oyuncularla Buluşuyor

ABONE OL
Ocak 10, 2022 22:00
Valorant 4. Kısım 1. Kısım Yarın Oyuncularla Buluşuyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

FPS severlerin yeni gözdesi VALORANT’ta, içinde birçok yenilik barındıran 4. Kısım: 1. Kısım başlıyor. Yeni kısımla birlikte oyunculara yeni savaş bileti, kostümler ve yeni casus Neon sunuluyor.

Filipinli Casus Neon, şoke edici bir süratle öne atılırak vücudunun ürettiği biyoelektrik dalgalarını düşmanların üstüne salıyor. Düşmanları gafil avlamak için yarışırcasına koşuyor ve hepsini yıldırım süratiyle indirebiliyor.

Yetenekler:

(E) YÜKSEK BÖLÜM

Resmi Açıklama: Neon’u hızlandırmak için ANINDA gücünü odakla. Yükü dolduğunda, ALT. ATIŞ’la elektrikli kayma hareketini etkinleştir. Her iki skorda bir kayma hareketinin yükü dolar.

Fantastik Açıklama: Neon, radyanit dolu biyoelektrik yükünü bacak kaslarındaki sinapslara aktarır ve böylelikle olağandışı yüksek süratlerde koşabilir. Kullanabileceği kâfi ölçüde biyoelektrik yükü olduğu sürece inanılmaz süratli koşabilir.

(Q) ELEKTRO OK

Resmi Açıklama: ANINDA bir güç oku fırlat. Ok bir defa seker. Ok bir yüzeye çarptığında sersemletici bir patlamayla altındaki yere elektrik akımı verir.

Fantastik Açıklama: Neon, avucunun içinden radyanitle güçlendirilmiş bir elektrik oku atar. Elektrik şoku, kısa bir an için statik elektrik alanı oluşturur ve bu alanda bulunanları kötü çarpar.

(C) SÜRAT ŞERİDİ

Resmi Açıklama: Önüne hakikat, kısa yahut bir yüzeye çarpana kadar ilerleyen iki güç sınırı çıkarmak için ATEŞ ET. Bu güç sınırları, görüşü engelleyen ve içinden geçen düşmanlara hasar veren statik elektrik duvarlarına dönüşür.

Fantastik Açıklama: Neon, bir müddettir biriktirdiği radyanitle güçlendirilmiş biyoelektrik yükünü birebir anda iki elinden de püskürtür. Sıkıştırılmış elektrik yükleri yerde sınır çizerek ilerler ve bir anda havayla iyonize hale gelerek saf plazma ışığından oluşan iki duvara dönüşür. Neon, bu elektrik tünelinin içinden geçerken düşmana görünmez. Elektrik duvarından geçen düşmanlar çarpılır.

(X) GÜÇ PATLAMASI

Resmi Açıklama: Neon’un tüm gücünü ve suratını kısa bir müddetliğine etkinleştir. Gücünü, hareket ederken isabetliliği yüksek olan ölümcül bir ışın saldırısına dönüştürmek için ATEŞ ET. Aldığın her skorla birlikte bekleme müddeti sıfırlanır.

Fantastik Açıklama: Neon, sırtına bağladığı pillerde depolanan radyanit kaynaklı biyoelektrik gücün fazlasını salar. Vücudundan muazzam seviyede elektrik geçer. Neon, bu muazzam elektrik yükünü parmaklarının ucunda odaklar ve isabet ettiği herkese elektrik çarptıran bir radyanit ışını atar.

SAVAŞ BİLETİ

Temel Özellikler

Bedel: 1000 VP

Öne Çıkan Bedelsiz İçerikler: Süratli ve Ölümcül Shorty ve Tarzları, Operasyon: Fracture Oyuncu Kartı, Sevgililer Günü Taktikleri Oyuncu Kartı, Robotavuk Uğuru, Temas Gitti Spreyi

Öne Çıkan Seçkin İçerikler: Süratli ve Ölümcül Karambit ve Tarzları, Şematik Vandal, Süratli ve Ölümcül Phantom ve Tarzları, Ebruli Frenzy, Durdurulamaz // Sage Oyuncu Kartı, Sevgililer Günü’ne Özel Sevgilim Olsana Kart Serisi, Beyin Ücretsiz Uğuru, 1 Numara Spreyi.

VALORANT hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için www.PlayVALORANT.com adresini ziyaret edebilirsiniz

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: