DOLAR 13,71420.33%
EURO 15,4905-0.24%
ALTIN 780,240,17
BITCOIN 7708500,56%
Kütahya

AZ BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Yaptıkları Sansasyonel Açıklamalar ve Enteresan Davranışlarıyla Magazin Gündeminden Düşmeyen Ünlü İsimler
  • Her Dilden, Her Telden,
  • Gündem
  • Yaptıkları Sansasyonel Açıklamalar ve Enteresan Davranışlarıyla Magazin Gündeminden Düşmeyen Ünlü İsimler
29 okunma

Yaptıkları Sansasyonel Açıklamalar ve Enteresan Davranışlarıyla Magazin Gündeminden Düşmeyen Ünlü İsimler

ABONE OL
Kasım 2, 2021 22:00
Yaptıkları Sansasyonel Açıklamalar ve Enteresan Davranışlarıyla Magazin Gündeminden Düşmeyen Ünlü İsimler
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk magazin tarihi birbirinden sansasyonel olaylar ve açıklamalarla dolu. Köpeğine can düşmanının ismini ezberletip havlatanlar mı dersiniz, tacizi meşrulaştıranlar mı… İnternet aleminde Türkiye’nin en itici bulunan ünlülerini nedenleriyle birlikte sizler için derledik…????

1. Bahar Candan

‘Aşkolandın’ lafını lügatımıza sokmayı başaran Candan’ın her yaptığı her söylediği olay oluyor bildiğiniz üzere. Ayrıyeten kendisinin fotoğraflarında yaptığı yüksek doz photoshop kitaplara geçecek düzeyde. Olsun be aşko!

2. Deniz Akkaya

Bilhassa de Selin Ciğerci ile yaşadıkları sansasyonel tartışmayla magazin gündeminde uzun müddet konuşulan Akkaya, Ciğerci’ye ‘Annelik normlarına sahip olanlar çocuk sahibi olabilir… Senin çocuğun olamaz, kanunlar müsaade vermiyor’ demişti. Akkaya’nın bu kelamları ise homofobik bulunmuş ve uzun bir mühlet tartışılmıştı.

3. Enes Batur

Z ve Alfa Kuşağı’nın tartışmasız YouTube’da en çok takip ettiği isimlerden biri olan Batur’un bir devirler amcasıyla çektiği kışkırtma görüntüsünü tahminen hatırlarsınız. Görüntüde amcasına ‘Adana’da g*tü boklu hiç kimsenin takmadığı bir adamdın. Artık iki üç kişi fotoğraf çektiriyor diye amca amca diye geziyorlar. İsmin bile yok. İSMİN BİLE YOK!’ cümlelerini kuran Batur yansıların odağı olmuştu.

4. Ebru Gündeş

Bir periyotların en tanınan televizyon programlarından biri olan Popstar müsabakasında Bülent Ersoy ile heyet koltuğuna oturan Gündeş, divayla girdiği tartışmadaki sansasyonel telaffuzlarıyla homofobik bulunmuştu.

5. Nihat Doğan

Özgecan Aslan’ın akabinde ‘Siz de küçük eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın’ attığı tweetle uzunca bir mühlet konuşulmuş, 2010 yılında yayınlanan ‘Benim Olmazsan Taciz Ederim’ isimli müziğiyle hepimizin ağzını açık bırakmıştı. Müziğin kelamları şu halde:

“Görür görmez onu kalbim duruldu
Benim olacak dedim kendi kendimeEş dost ne der bilemiyorum ama
Elde etmezsem ölürüm billah
Tuttuğumu mecnun üzere koparırım ama
İyilikle olmazsa vallahi zorlaBenim olmazsan taciz ederim
Bana gelmezsen yer bitiririmİnadım inat bunu biliyorsun
Benim olacaksın sana yemin ederim”

6. Ece Erken

Ünlü sunucunun evli iş insanı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile alakası ortaya çıkmıştı. Lakin durum bununla sonlu elbette değil. Ünlü isim gece yarısı gizlice Mahmutyazıcıoğlu’nun ve eşinin arabasının aynasını kırmış ve bu imajlar de basına sızdırılmıştı. ????

7. Can Yaman

Yaman’ın eski rol arkadaşı Selen Soyder ile ilgili yaptığı libido açıklaması bir periyotlar gündem olmuştu hatırlarsanız:

‘Mesela ‘Hangimiz Sevmedik’ dizisindeki partnerim Selen Soyder’le bu yüzden sorun yaşadım. Gel de artık sette bu sorunların üzerine kamera önünde aşk çek. Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben daima şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; Libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna nazaran yapılmalı. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; Hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı.’

8. Şeyma Subaşı

Nereden başlasak, neyi anlatsak eksik kalacak. O yüzden yalnızca Şeyma Subaşı dememiz kâfi diye düşünüyorum…

9. Barış Murat Yağcı

‘Her Şeye Rağmen’ isimli kitabında kurduğu ‘Bir bayanı tavlayıp onunla konuta gelerek sırtımı dönüp uyumak bana tatmin veriyor.__ ‘Düzgün fizikli, dövmeli, ünlü biriyle akşam birlikte olacağım’ diye düşünen bayanlara ders veriyorum. Yüzlerce bayana yaptım bunu’ cümleleriyle gündeme bomba üzere düşmüştü. Ne diyebiliriz ki…

10. Irmak Arıcı

Trafikte tartıştığı şoförün yüzüne tekraren defa tüküren Arıcı, hayli eleştirilmiş ve görenleri bu hareketiyle şoke etmişti.

11. Alişan

Kendisine yönetilen ‘Çağla Şıkel’e ayakkabılarınızı bağlatmanız olay olmuştu. Eşinizden bekler misiniz bu tip jestler?’ sorusuna ‘Elbette terliğimi de ayağıma getirecek! Beklerim tabi…’ diyen Alişan ziyadesiyle konuşulmuştu.

12. Nil Karaibrahimgil

‘Ruhumu ılık suya basıyorum’ üzere şaşırtan ve beyin yakan tespitleriyle her daim gündem olan ünlü müzikçinin Pollyanna’dan hallice cümleleri her daim gündemde. Keşke senin kadar müspet olabilsek be Nil!

13. Nisa Bölükbaşı

Survivor’ın en çok konuşulan yarışmacılarından olan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı her fırsatta ‘abi – kardeş’ olduklarını lisana getiriyorlardı. Taaaa ki o fotoğrafa kadar…

14. Mehmet Ali Erbil

Şimdi çok yakın vakitte müzikçi Ece Ronay, Erbil’in kendisini taciz ettiğini sav etmiş ve ünlü sunucu tüm argümanları yalanlamıştı. Taaa ki o malum açıklamayı yapıp hepimizi dumur edene kadar:

“İnsanın bazen bu türlü zaafları olabiliyor. Herkes beni bu türlü kabul etti mevzu esasen kapandı.”

15. İbrahim Tatlıses

Ünlü müzikçi bayanlarla ilgili ‘Kadın dövülür de sevilir de… Döveceksin dediysek, ağzını burnunu kırmayacaksın. Bayan susmasını bilecek, ağırbaşlılığını koruyacak. Fakat daima dırdır ederse olmaz. Adamda dayanma sonu var’ açıklamasıyla epey bir konuşulmuştu. Ne diyebiliriz ki?????

16. Şevval Şahin

‘Sorgu Sual’ programındaki konuşma üslubu ve cevaplayamadığı sorularla toplumsal medyanın lisanına düşen Şahin’i destekleyen kadar desteklemeyen de olmuştu hatırlarsanız…

17. Seren Serengil

Serengil verdiği enteresan demeçlerle magazin gündeminden asla düşmeyen isimlerden. Gazeteci Yüksel Şengül’le 1995 yılında yaptığı röportajda ‘Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim’ demesi olsun, köpeğine arbedeli olduğu Gülben Ergen’in ismini öğretip havlamasını sağlaması olsun her daim gündemde ünlü isim.

18. Yusuf Güney

Rafet El Roman ile hayatımıza giren Yusuf Güney son yaptığı ‘Ay’da askeri üs var’ açıklamasıyla oldukça konuşulmuştu:

‘İki sene evvel Ay’da su olduğunu söyledim mesela NASA daha yeni açıkladı. Mars’ta bildiğiniz yemyeşil bir göl var ve NASA bunu da yeni açıkladı…”

19. Okan Bayülgen

Bir devirlerin dev ismi Bayülgen, influencerlar hakkında ‘Onları çöpe atıyorum hepsini ben. Onlar çöp, hepsi çöp. Para kazanmaya çalışan zavallılar hepsi. Hiçbir şey olmaz onlardan. Onlar kimi aplikasyonlar geçerliliği koruduğu sürece bir şey yapabilen, bu yolla da üç beş kuruş para kazanabilen beşerler. Öteki bir şey değil…Sevdiğimiz, tanıdığımız sanatkarların bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor. Beşerler neden sanatlarını yapmak yerine Instagram üzerinden buna tenezzül ederler anlamıyorum. Çok yakışıksız bir şey bence’ demişti.

20. Demet Akalın

Akalın ziyadesiyle şahsına münhasır bir ünlümüz bildiğiniz üzere. Kendisinin son devirlerde yaptığı en çarpıcı açıklamalarından biri de Hadise’ye ‘Her yerin sahibi o olsun. Sonuçta yalnız uyuyor, koca yok’ cümleleri olmuştu.

21. Murat Övüç

Pınar Gültekin’in öldürülmesinin akabinde bir röportajında ‘Ne olacak bu bayanlar? Şiddete uğradık, tacize uğradık, bizi vurdular. Tutun lisanınızı. Bayan her vakit erkeğin bir adım gerisinde olmak zorunda. Bizim bayanlar maalesef ki adama saydırıyorlar, küfür ediyorlar, gaza getiriyorlar. Erkekler de. Alışılmış ki şiddete karşıyım, hiçbir bayan şiddete maruz kalmamalı. Ancak herkes de çizgisini bilecek’ diyen Övüç oldukça bir reaksiyon çekmişti.

22. Rasim Ozan Kütahyalı

Ötekileştirici bir söz olan ‘kusturmalı Boşnak s*ksosu’ tabirini bir latifede kullanan Kütahyalı programdan çabucak uzaklaştırılmıştı.

23. Kerimcan Durmaz

Toplumsal medyanın en tanınan isimlerinden biri olan Durmaz Instagram hesabından yaptığı paylaşımla hayli reaksiyon çekmişti.

24. Erkan Petekkaya

TV8 ekranlarında düzenlenen bir müzik ödül merasiminde ‘En Güzel Çıkış’ mükafatını kazanan Kerimcan Durmaz’a ‘Bu kişi cinsel organını gözünüze soktu. Sizin gözlerinize. Helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, makus şahıslarsınız. Acun Beyefendi yuh size. Ahlak mahrumu. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. Acun efendi yuh’ sözlerini kullanan ünlü isme pek çok takipçisi ‘Sarhoşsun galiba’ demişti.

25. His Özaslan

Sunny side up mı dersiniz, kendi açtığı kameraya hazırlıksız yakalanmaları mı dersiniz, bittikçe doldurulabilen matara mı dersiniz bilmem fakat Özaslan’ın oldukça değişik çıkışları olduğu kesin.

26. Ve sona efsaneyi saklayalım dedik… 3T yani Taner Tolga Tarlacı…

Kelamın bittiği yerdeyiz…

Sizin bu listede olması lazımdı dediğiniz isim kim? Haydi yorumlara!

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: